Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.10.2002Äriregister
- Aadress
- Pikk tn 30, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10133 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5108922Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100795600MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOA
OÜ Altius ConsultVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 31.10.2002
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiOÜ Often Invest on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17 502 € | 42 € | 200 756 € | €384k | 0 | 03.09.2025 |
| 2023 | 10 795 € | 6465 € | 200 714 € | €368k | 0 | 31.07.2024 |
| 2022 | 8069 € | 5739 € | 194 249 € | €212k | 0 | 24.09.2023 |
| 2021 | 16 766 € | 13 156 € | 188 510 € | €208k | 0 | 21.09.2023 |
| 2020 | 26 441 € | 19 531 € | 175 354 € | €196k | 0 | 06.12.2021 |
| 2019 | 28 612 € | 21 064 € | 155 822 € | €174k | 0 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 117 € | 0 € | — |
| 2025 | 0 € | 212 € | 0 € | — |
| 2024 | 0 € | 142 € | 0 € | — |
| 2023 | 0 € | 130 € | 0 € | — |
| 2022 | 0 € | 130 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 117 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | 106 € | — | — | 106 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | — | 71 € | — | 71 € |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | 65 € | — | — | 65 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | 65 € | — | — | 65 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Kinnistud (1 · 1485 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 14 h tagasiSuurekivi tee 9, Randvere küla, Viimsi vald, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%89005:002:0004#9909302
1485 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (19)
Äriregister kanded05.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10068409 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10068409 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10068409 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
26.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10068409 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10068409 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10068409 / 6 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10068409 / 5 · Olek: Jõustunud
29.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
25.08.2011
Muutmiskanne
Ä 10068409 / 4 · Olek: Jõustunud
25.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 68409 / 3 · Olek: Jõustunud
28.11.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
27.11.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 68409 / 2 · Olek: Jõustunud
31.10.2002
Esmakanne
Ä 68409 · Olek: Jõustunud
31.10.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Mario NõmtakJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet