Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.02.2003Äriregister
- Aadress
- Tähtvere tn 18d-2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5039738Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71111 — ArhitektitegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100815373MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 15 h tagasiosaühing A 3 on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 102 772 € | 3653 € | 322 613 € | €330k | 2 | 27.06.2025 |
| 2023 | 122 915 € | 45 454 € | 318 960 € | €334k | 2 | 01.07.2024 |
| 2022 | 105 002 € | 9030 € | 273 506 € | €290k | 2 | 28.06.2023 |
| 2021 | 83 891 € | −2169 € | 264 477 € | €278k | 2 | 09.11.2022 |
| 2020 | 76 534 € | 13 915 € | 44 090 € | €56k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 81 693 € | −51 844 € | 30 175 € | €46k | 2 | 28.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 14 349 € | 4585 € | 3817 € | 2 |
| 2025 | 74 398 € | 27 952 € | 19 117 € | 2 |
| 2024 | 79 495 € | 24 660 € | 15 917 € | 2 |
| 2023 | 80 829 € | 24 363 € | 15 254 € | 2 |
| 2022 | 97 182 € | 31 227 € | 19 087 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €14k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €22k | €26k | €9k | €18k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €7k | €5k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €4k | €4k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €24k | €20k | €12k | €23k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €6k | €4k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €3k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €13k | €15k | €20k | €33k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €4k | €6k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €28k | €35k | €15k | €19k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €11k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €6k | €6k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAjalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20024356 / 7 · Olek: Jõustunud
14.12.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.12.2020
Muutmiskanne
Ä 20024356 / 6 · Olek: Jõustunud
21.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
21.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20024356 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20024356 / 4 · Olek: Jõustunud
09.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20024356 / 3 · Olek: Jõustunud
19.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.12.2008
Muutmiskanne
Ä 24356 / 2 · Olek: Jõustunud
03.03.2003
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 24356 / M1 · Olek: Jõustunud
28.02.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
26.02.2003
Esmakanne
Ä 24356 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Omanikukonto: Indrek SeireJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
Aktsiaselts Fertilitas
Nõukogu liige
Aktsiaselts Orthopedica
Nõukogu liige
Finest-Hall Factory OÜ
Osanik 0%
MTÜ Kihnu Hüljes
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Osaühing SUUR VISIIT
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Seirekliinik OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Sunmill SPV1 OÜ
Osanik 1%
WALTERMITTY OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Aet SeireJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte