Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus tegevusala alusel registreeritud 28. märts 2003. Põhitegevuskoht Elva linn, Elva vald, Tartu maakond.
Praegune võlg: 0,00 €. Ajalugu uuendatakse igapäevaselt.
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 169 020 € | 16 987 € | 182k € | 1,3m € | 0 | 29.06.2026 | |
| 2024 | 184 317 € | 2155 € | 165k € | 1,3m € | 0 | 30.06.2025 | |
| 2023 | 154 485 € | 4464 € | 162k € | 1,3m € | 0 | 27.06.2024 | |
| 2022 | 152 707 € | 12 712 € |
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I-III kv | 128 037 € | 19 862 € | 649 € | 1 |
| 2025 | 168 536 € | 27 040 € | 886 € | 1 |
| 2024 | 185 444 € | 28 811 € | 864 € | 1 |
| 2023 | 153 903 € | 17 514 € | 864 € | 1 |
| 2022 | 152 178 € | 22 192 € |
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 44k € | 42k € | 41k € | – |
| Riigimaksud 2026 | 8k € | 5k € | 7k € | – |
| Tööjõumaksud 2026 | 219 € | 217 € | 213 € | – |
| Töötajaid 2026 | 1 | 1 | 1 | – |
| Käive 2025 | 43k € | 42k € | 41k € | 42k € |
| Riigimaksud 2025 | 8k € | 4k € |
OÜ Vapper Mäger on isikute kaudu seotud 28 muu ettevõttega. Sidemed tekivad 4 inimese kaudu, kes kannavad rolle nii siinses ettevõttes kui mujal. Tihedaim side jookseb Ragnar Abel kaudu (13 ettevõtet).
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| aktsiaselts MAXILLA | Aktsionär 26%Juhatuse liige | 10050708 |
| Derik OÜ | Juhatuse liigeAsutaja |
| 158k € |
| 1,3m € |
| 0 |
| 31.07.2023 |
| 2021 | 145 811 € | 23 013 € | 145k € | 1,4m € | 0 | 02.08.2022 |
| 2020 | 122 632 € | 6718 € | 122k € | 1,4m € | 0 | 19.08.2021 |
| 2019 | 117 916 € | −12 839 € | 116k € | 1,3m € | 0 | 30.10.2020 |
| 861 € |
| 1 |
| 7k € |
| 8k € |
| Tööjõumaksud 2025 | 221 € | 223 € | 223 € | 219 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | 40k € | 40k € | 64k € | 42k € |
| Riigimaksud 2024 | 4k € | 7k € | 11k € | 7k € |
| Tööjõumaksud 2024 | 216 € | 216 € | 216 € | 216 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | 39k € | 38k € | 38k € | 39k € |
| Riigimaksud 2023 | 4k € | 5k € | 3k € | 5k € |
| Tööjõumaksud 2023 | 216 € | 216 € | 216 € | 216 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | 37k € | 37k € | 39k € | 39k € |
| Riigimaksud 2022 | 6k € | 4k € | 6k € | 6k € |
| Tööjõumaksud 2022 | 213 € | 216 € | 216 € | 216 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Grinch OÜ | Juhatuse liigeOsanik 100%Asutaja | 17433996 |
| LIVONIA OÜ | Osanik 55%Juhatuse liige | 10050714 |
| Maatule OÜ | AsutajaOsanik 100%Juhatuse liige | 17433795 |
| osaühing ELVO Kaubandus | Juhatuse liigeOsanik 60% | 10288781 |
| osaühing Tarela | Juhatuse liigeOsanik 25%Asutaja | 10881094 |
| OÜ SPENDRUM | Juhatuse liigeOsanik 100% | 11043455 |
| OÜ VESTIKA | Juhatuse liigeOsanik 17% | 10667202 |
| Roterna OÜ | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100% | 16199375 |
| Steit OÜ | Juhatuse liigeAsutaja | 12861368 |
| Tähetule OÜ | Juhatuse liige | 16177947 |
| Vesitule OÜ | Juhatuse liige | 16577575 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| aktsiaselts MAXILLA | Aktsionär 15%Juhatuse liige | 10050708 |
| Derik OÜ | Juhatuse liige | 12796300 |
| LIVONIA OÜ | Osanik 20%Juhatuse liige | 10050714 |
| osaühing Laves | Juhatuse liigeOsanik 50%Asutaja | 10738899 |
| osaühing Tarela | Juhatuse liigeOsanik 25%Asutaja | 10881094 |
| OÜ ESTOGRID | Juhatuse liigeOsanik 100% | 11075159 |
| OÜ VESTIKA | Osanik 34% | 10667202 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| aktsiaselts MAXILLA | Aktsionär 51%Juhatuse liige | 10050708 |
| Derik OÜ | Juhatuse liige | 12796300 |
| LIVONIA OÜ | Osanik 9%Juhatuse liige | 10050714 |
| osaühing ELVO Kaubandus | Osanik 30% | 10288781 |
| Steit OÜ | Osanik 100% | 12861368 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| aktsiaselts MAXILLA | Nõukogu liige | 10050708 |
| LIVONIA OÜ | Osanik 0% | 10050714 |
| osaühing ELVO Kaubandus | Osanik 10% | 10288781 |
Võrdlusrühm: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus, 11 892 tegutsevat ettevõtet, kes on esitanud aruande viimase kolme aasta jooksul.
Asutatud 2003. Sel aastal registreeriti 2813 osaühing, neist tegutseb praegu 2716 ehk 96,6%.