Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.08.2003Äriregister
- Aadress
- Luha tn 14, Kuressaare linn, Saaremaa vald, 93815 Saare maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5066192Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71121 — Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100844166MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 17 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 17 h tagasiOsaühing Luha Invest on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€8kviimane
€100k€50k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€-8kviimane
€50k€20k€-10k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7635 € | −7582 € | 175 003 € | €176k | 1 | 12.03.2026 |
| 2024 | 31 951 € | 2499 € | 182 586 € | €183k | 1 | 10.02.2025 |
| 2023 | 28 707 € | 8333 € | 180 087 € | €180k | 1 | 12.04.2024 |
| 2022 | 54 991 € | 20 064 € | 171 754 € | €172k | 1 | 28.03.2023 |
| 2021 | 34 799 € | 9848 € | 151 690 € | €152k | 1 | 05.03.2022 |
| 2020 | 23 607 € | 11 308 € | 141 842 € | €145k | 1 | 10.02.2021 |
| 2019 | 20 560 € | 8029 € | 146 638 € | €148k | 1 | 12.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€20k€10k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 300 € | 1045 € | 1045 € | — |
| 2025 | 7914 € | 3303 € | 2970 € | — |
| 2024 | 34 270 € | 3288 € | 1272 € | — |
| 2023 | 29 457 € | 4318 € | 1272 € | — |
| 2022 | 54 895 € | 11 270 € | 3129 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 300 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €3k | €3k | €1k | 450 € |
| Riigimaksud 2025 | 647 € | €2k | €1k | 36 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 495 € | €1k | 990 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €9k | €11k | €4k | €11k |
| Riigimaksud 2024 | 129 € | €2k | 104 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 848 € | 0 € | 424 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €10k | €5k | €9k | €5k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | 607 € | 592 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 424 € | 848 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €15k | €13k | €16k | €11k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 585 € | 954 € | 954 € | 636 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Tegevusload (4)
MTR · 20 h tagasiAjalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30018455 / 9 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30018455 / 8 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 15 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30018455 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30018455 / 6 · Olek: Jõustunud
11.10.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.10.2016
Muutmiskanne
Ä 30018455 / 5 · Olek: Jõustunud
11.04.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
11.04.2011
Muutmiskanne
Ä 30018455 / 4 · Olek: Jõustunud
15.03.2011
Muutmiskanne
Ä 30018455 / M2 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 18455 / 3 · Olek: Jõustunud
26.05.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.05.2004
Muutmiskanne
Ä 18455 / 2 · Olek: Jõustunud
18.03.2004
Muutmiskanne
Ä 18455 / M1 · Olek: Jõustunud
06.08.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
06.08.2003
Esmakanne
Ä 18455 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Mait-Väinu SooäärJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 61%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Raul SooäärJuhatuse liige · 1 muu ettevõte
Ande SooäärOsanik 39%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte