Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.03.2003Äriregister
- Aadress
- KoolitareADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5053932Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100899483MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 715 168 € | −365 671 € | 1 034 369 € | €3.0m | 6 | 02.06.2025 |
| 2023AUD | 1 058 371 € | −188 148 € | 1 357 391 € | €3.3m | 7 | 25.09.2024 |
| 2022AUD | 1 085 035 € | 57 570 € | 1 545 539 € | €3.0m | 7 | 15.09.2023 |
| 2021AUD | 778 291 € | −26 251 € | 1 487 969 € | €3.0m | 6 | 27.06.2022 |
| 2020AUD | 795 150 € | 71 938 € | 1 508 726 € | €2.5m | 5 | 20.07.2021 |
| 2019 | 687 776 € | 124 424 € | 1 436 789 € | €2.4m | 6 | 03.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 235 344 € | 52 785 € | 16 076 € | 7 |
| 2025 | 887 521 € | 143 197 € | 79 790 € | 6 |
| 2024 | 662 798 € | 123 218 € | 86 762 € | 7 |
| 2023 | 1 206 139 € | 134 533 € | 92 046 € | 8 |
| 2022 | 1 043 050 € | 164 094 € | 74 524 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €235k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €53k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €175k | €298k | €81k | €333k |
| Riigimaksud 2025 | €76k | €17k | 0 € | €50k |
| Tööjõumaksud 2025 | €28k | €17k | €18k | €17k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €152k | €112k | €128k | €271k |
| Riigimaksud 2024 | €29k | €42k | €19k | €33k |
| Tööjõumaksud 2024 | €16k | €30k | €19k | €22k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €618k | €170k | €169k | €250k |
| Riigimaksud 2023 | €54k | €35k | €20k | €25k |
| Tööjõumaksud 2023 | €23k | €24k | €21k | €24k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €205k | €125k | €280k | €433k |
| Riigimaksud 2022 | €50k | €28k | €5k | €81k |
| Tööjõumaksud 2022 | €16k | €15k | €17k | €26k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 8 | 8 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 7 h tagasiToetused (9 · €282k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
77 478 €
PRIAEU/EAFRD2024
35 105 €
PRIAEU/EAFRD2024
8809 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
1444 €
Näita ülejäänud (3)
PRIAEU/EAFRD2023
84 193 €
PRIAEU/EAFRD2023
38 340 €
PRIAEU/EAFRD2023
30 746 €
Riigihanked (1 · 59 €)
Riigihangete register · 7 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 03.11.2020 | Lumetõrje teenuse ost Antsla vallas 2020-2023 | Antsla Vallavalitsus | 59 € |
Ajalugu (38)
Äriregister kanded28.11.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 10
28.11.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20024963 / 11 · Olek: Jõustunud
18.10.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20024963 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.10.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20024963 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.09.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20024963 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 33 sündmust
27.08.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20024963 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 20024963 / M4 · Olek: Jõustunud
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20024963 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20024963 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20024963 / 9 · Olek: Jõustunud
03.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.06.2020
Muutmiskanne
Ä 20024963 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20024963 / 7 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20024963 / 6 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20024963 / 5 · Olek: Jõustunud
07.06.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
07.06.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20024963 / 4 · Olek: Jõustunud
23.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20024963 / 3 · Olek: Jõustunud
16.03.2011
Kommertspandi kustutamiskanne
Kanne nr 2
16.03.2011
Kommertspandi kustutamiskanne
K 20029859 / 2 · Olek: Jõustunud
10.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 24963 / 2 · Olek: Jõustunud
27.10.2006
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 24963 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.10.2005
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
10.10.2005
Kommertspandi avamiskanne
K 29859 · Olek: Jõustunud
01.07.2003
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
01.07.2003
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 71169 / 3 · Olek: Jõustunud
13.06.2003
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
12.06.2003
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 24963 · Olek: Jõustunud
05.06.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.06.2003
Muutmiskanne
Ä 71169 / 2 · Olek: Jõustunud
19.03.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
13.03.2003
Esmakanne
Ä 71169 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Taivo TuusisJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet