Overview
e-Business Register · 10 h ago- Legal form
- Private limited company
- Date of first registration
- 19.03.2003e-Business Register
- Address
- Koolitare, Karaski küla, Rõuge vald, 66231 Võru maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 5053932e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 01111 — Growing of cereals, other than rice, leguminous crops and oil seedse-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE100899483ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2556,00 €e-Business Register
Officers
e-Business Register · 10 h agoFounders
e-Business Register · 10 h agoShareholders
e-Business Register · 10 h agoBeneficial owners
e-Business Register · 10 h agoTT
Born 1973 · 53 y · ultimate beneficial owner since 16.10.2018
Ultimate beneficial owner
Annual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 2 päeva tagasiRevenue · 2019–2024
€715klatest
€2.0m€1.0m0
201920222024
Profit · 2019–2024
€-366klatest
€200k€-150k€-500k
201920222024
| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 715 168 € | −365 671 € | 1 034 369 € | €3.0m | 6 | 02.06.2025 |
| 2023AUD | 1 058 371 € | −188 148 € | 1 357 391 € | €3.3m | 7 | 25.09.2024 |
| 2022AUD | 1 085 035 € | 57 570 € | 1 545 539 € | €3.0m | 7 | 15.09.2023 |
| 2021AUD | 778 291 € | −26 251 € | 1 487 969 € | €3.0m | 6 | 27.06.2022 |
| 2020AUD | 795 150 € | 71 938 € | 1 508 726 € | €2.5m | 5 | 20.07.2021 |
| 2019 | 687 776 € | 124 424 € | 1 436 789 € | €2.4m | 6 | 03.06.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 235 344 € | 52 785 € | 16 076 € | 7 |
| 2025 | 887 521 € | 143 197 € | 79 790 € | 6 |
| 2024 | 662 798 € | 123 218 € | 86 762 € | 7 |
| 2023 | 1 206 139 € | 134 533 € | 92 046 € | 8 |
| 2022 | 1 043 050 € | 164 094 € | 74 524 € | 8 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €235k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €53k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €16k | — | — | — |
| Employees 2026 | 7 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €175k | €298k | €81k | €333k |
| State taxes 2025 | €76k | €17k | 0 € | €50k |
| Taxes on workforce 2025 | €28k | €17k | €18k | €17k |
| Employees 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Revenue 2024 | €152k | €112k | €128k | €271k |
| State taxes 2024 | €29k | €42k | €19k | €33k |
| Taxes on workforce 2024 | €16k | €30k | €19k | €22k |
| Employees 2024 | 8 | 8 | 7 | 7 |
| Revenue 2023 | €618k | €170k | €169k | €250k |
| State taxes 2023 | €54k | €35k | €20k | €25k |
| Taxes on workforce 2023 | €23k | €24k | €21k | €24k |
| Employees 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Revenue 2022 | €205k | €125k | €280k | €433k |
| State taxes 2022 | €50k | €28k | €5k | €81k |
| Taxes on workforce 2022 | €16k | €15k | €17k | €26k |
| Employees 2022 | 7 | 7 | 8 | 8 |
Licences (2)
Majandustegevuse register · 21 h tagasiGrants (9 · €282k)
EIS + PRIA + Kohesio + Estonian Unemployment Insurance FundPRIAEU/EAFRD2024
77 478 €
PRIAEU/EAFRD2024
35 105 €
PRIAEU/EAFRD2024
8809 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
1444 €
Show remaining (3)
PRIAEU/EAFRD2023
84 193 €
PRIAEU/EAFRD2023
38 340 €
PRIAEU/EAFRD2023
30 746 €
Public procurements (1 · 59 €)
Procurement Register · 8 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 03.11.2020 | Antsla Vallavalitsus | 59 € |
History (38)
e-Business Register · entries28.11.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Entry no. 10
28.11.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20024963 / 11 · Status: In force
18.10.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20024963 / M7 · Status: Puudused kõrvaldatud
08.10.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20024963 / M6 · Status: Puudused kõrvaldatud
23.09.2024
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20024963 / 10 · Status: In force
Show 33 more events
27.08.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20024963 / M5 · Status: Puudused kõrvaldatud
13.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 20024963 / M4 · Status: In force
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20024963 / M3 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Amending entry
Entry no. 9
01.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20024963 / M2 · Status: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Amending entry
Ä 20024963 / 9 · Status: In force
03.06.2020
Amending entry
Entry no. 8
03.06.2020
Amending entry
Ä 20024963 / 8 · Status: In force
17.01.2018
Amending entry
Entry no. 7
17.01.2018
Amending entry
Ä 20024963 / 7 · Status: In force
06.12.2017
Amending entry
Entry no. 6
06.12.2017
Amending entry
Ä 20024963 / 6 · Status: In force
03.12.2017
Amending entry
Entry no. 5
03.12.2017
Amending entry
Ä 20024963 / 5 · Status: In force
07.06.2013
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Entry no. 4
07.06.2013
Amending entry (ÄS § 525 lg 2 alusel)
Ä 20024963 / 4 · Status: In force
23.12.2011
Amending entry
Entry no. 3
23.12.2011
Amending entry
Ä 20024963 / 3 · Status: In force
16.03.2011
Kommertspandi kustutamiskanne
Entry no. 2
16.03.2011
Kommertspandi kustutamiskanne
K 20029859 / 2 · Status: In force
10.12.2008
Amending entry
Entry no. 2
03.12.2008
Amending entry
Ä 24963 / 2 · Status: In force
27.10.2006
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 24963 / M1 · Status: Puudused kõrvaldatud
11.10.2005
Kommertspandi avamiskanne
Entry no. 1
10.10.2005
Kommertspandi avamiskanne
K 29859 · Status: In force
01.07.2003
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Entry no. 3
01.07.2003
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 71169 / 3 · Status: In force
13.06.2003
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Entry no. 1
12.06.2003
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 24963 · Status: In force
05.06.2003
Amending entry
Entry no. 2
03.06.2003
Amending entry
Ä 71169 / 2 · Status: In force
19.03.2003
First entry
Entry no. 1
13.03.2003
First entry
Ä 71169 · Status: In force
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 4 other companies.
Taivo TuusisBoard member, Shareholder 100%, Ultimate beneficial owner · 4 other companies