Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.05.2003Äriregister
- Aadress
- MarjasooADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 58872277Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01251 — Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101086431MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 23 823 € | −22 070 € | 89 155 € | €107k | 2 | 02.06.2025 |
| 2023 | 44 820 € | 4961 € | 111 225 € | €113k | 3 | 03.06.2024 |
| 2022 | 37 657 € | −6170 € | 106 264 € | €107k | 3 | 19.06.2023 |
| 2021 | 73 404 € | 11 247 € | 112 433 € | €113k | 4 | 03.06.2022 |
| 2020 | 53 041 € | 15 967 € | 104 186 € | €105k | 3 | 22.06.2021 |
| 2019 | 30 454 € | −10 310 € | 88 219 € | €88k | 3 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 58 € | 137 € | 2 |
| 2025 | 38 499 € | 12 136 € | 5022 € | 1 |
| 2024 | 22 253 € | 12 718 € | 11 021 € | 1 |
| 2023 | 44 820 € | 19 263 € | 14 038 € | 1 |
| 2022 | 37 657 € | 20 514 € | 15 186 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 58 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 137 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2k | 246 € | €12k | €25k |
| Riigimaksud 2025 | 445 € | 639 € | €4k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | 291 € | 786 € | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 4 | 4 | 1 |
| Käive 2024 | 0 € | €4k | €16k | €2k |
| Riigimaksud 2024 | 920 € | €3k | €6k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 5 | 5 | 1 |
| Käive 2023 | 0 € | €31k | €1k | €13k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €10k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €4k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 6 | 6 | 1 |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | €34k | €4k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €3k | €12k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €4k | €6k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 5 | 5 | 1 |
Toetused (8 · €45k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
13 385 €
PRIAEU/EAFRD2024
10 982 €
PRIAEU/EAFRD2024
3764 €
PRIAEU/EAFRD2024
1939 €
PRIAEU/EAFRD2024
806 €
PRIAEU/EAFRD2023
8538 €
Näita ülejäänud (2)
PRIAEU/EAFRD2023
3793 €
PRIAEU/EAFRD2023
1729 €
Ajalugu (22)
Äriregister kanded11.06.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 7
11.06.2025
Muutmiskanne
Ä 20038444 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20038444 / 6 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 17 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20038444 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20038444 / 4 · Olek: Jõustunud
04.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.11.2011
Muutmiskanne
Ä 20038444 / 3 · Olek: Jõustunud
22.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 38444 / 2 · Olek: Jõustunud
20.04.2007
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
20.04.2007
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
20.04.2007
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 72441 / 4 · Olek: Jõustunud
19.04.2007
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 38444 · Olek: Jõustunud
12.04.2007
Märkus
Kanne nr 3
12.04.2007
Märkus
Ä 72441 / 3 · Olek: Jõustunud
14.06.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.06.2005
Muutmiskanne
Ä 72441 / 2 · Olek: Jõustunud
16.05.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
16.05.2003
Esmakanne
Ä 72441 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Henn JaadlaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte