Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.08.2003Äriregister
- Aadress
- Tuuliku tee 4, Kristiine linnaosa, Tallinn, 10621 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 6567447Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100909085MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 5299005JUS6QYN1IXM14 · väljastatud 04.07.2017 · uuendamine 52 pGLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOA
OÜ Altius ConsultVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 28.08.2003
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 2 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 2 h tagasiPolaria Kinnisvara OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€27kviimane
€50k€25k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€96kviimane
€1.0m€250k€-500k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 27 228 € | 95 808 € | 4 818 869 € | €5.6m | 2 | 21.07.2025 |
| 2023AUD | 7883 € | 20 789 € | 4 981 273 € | €5.0m | 2 | 25.06.2024 |
| 2022AUD | 8044 € | −73 067 € | 5 066 566 € | €5.1m | 2 | 07.07.2023 |
| 2021AUD | 14 972 € | 868 448 € | 5 204 145 € | €5.3m | 2 | 20.06.2022 |
| 2020AUD | 11 860 € | −287 041 € | 4 517 098 € | €4.6m | 2 | 06.09.2021 |
| 2019AUD | 23 088 € | 226 872 € | 4 868 924 € | €5.0m | 2 | 07.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 5121 € | 4201 € | 3933 € | 2 |
| 2025 | 71 428 € | 40 212 € | 18 753 € | 2 |
| 2024 | 63 601 € | 37 790 € | 23 803 € | 2 |
| 2023 | 3177 € | 40 436 € | 21 958 € | 2 |
| 2022 | 10 704 € | 56 125 € | 21 148 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €5k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €57k | €6k | €4k | €5k |
| Riigimaksud 2025 | €29k | €4k | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €4k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | 827 € | €5k | €53k | €5k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | €17k | €16k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €8k | €8k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €1k | 902 € | 388 € | 586 € |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €16k | €4k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €8k | €4k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €5k | €3k | €1k | €1k |
| Riigimaksud 2022 | €29k | €6k | €16k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €8k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Kinnistud (6 · 6,54 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiAllika, Laoküla, Lääne-Harju vald, Harju maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%29501:009:0458#14087702
4,44 ha
Kinnistusraamatust →Kase, Laoküla, Lääne-Harju vald, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%29501:009:0219#10409902
7388 m²
Kinnistusraamatust →Allveelaeva tn 4, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 80% Ärimaa 20%78408:801:0341#23928450
5551 m²
Kinnistusraamatust →Vesilennuki tn 16 // 18 // 20, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KorteriomandElamumaa 90% Ärimaa 10%78408:801:0344#22503350
5234 m²
Kinnistusraamatust →Kivitee 12, Saustinõmme küla, Saku vald, Harju maakond
KinnisasiÄrimaa 100%71801:001:1297#14096402
2465 m²
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (1)
Niidi tn 32, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%78401:101:1897#5127650
327 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (28)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10074142 / 14 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 14
06.09.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10074142 / 13 · Olek: Jõustunud
06.09.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 13
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10074142 / 12 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 23 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 12
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10074142 / 11 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 11
19.09.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10074142 / 10 · Olek: Jõustunud
19.09.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10074142 / 9 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 9
08.02.2011
Muutmiskanne
Ä 10074142 / 8 · Olek: Jõustunud
08.02.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.05.2010
Muutmiskanne
Ä 10074142 / 7 · Olek: Jõustunud
06.05.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.01.2009
Muutmiskanne
Ä 74142 / 6 · Olek: Jõustunud
05.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.10.2004
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 74142 / 5 · Olek: Jõustunud
13.10.2004
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 5
11.06.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.06.2004
Muutmiskanne
Ä 74142 / 4 · Olek: Jõustunud
26.02.2004
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 74142 / 3 · Olek: Jõustunud
26.02.2004
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 3
30.09.2003
Muutmiskanne
Ä 74142 / 2 · Olek: Jõustunud
30.09.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.08.2003
Esmakanne
Ä 74142 · Olek: Jõustunud
28.08.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Erki VallJuhatuse liige, Osanik 60%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Baltic Farmers Produce OÜ
Tegelik kasusaaja
EKEREPOL OÜ
Nõukogu liigeTegelik kasusaaja
Osaühing AHTIMA
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeOsanik 50%
Osaühing Procom Investeeringud
Tegelik kasusaajaOsanik 68%
OÜ Kington
Juhatuse liigeOsanik 19%
Peipsi Aiand OÜ
Tegelik kasusaajaAsutajaOsanik 50%
Vama Arendus OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Arnold VallOsanik 40%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet