Üldandmed
Äriregister · 33 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.11.2003Äriregister
- Aadress
- AnuADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56509696Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 10721 — Kuivikute, küpsiste, pika realiseerimisajaga pagaritoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100870020MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 33 min tagasiAsutajad
Äriregister · 33 min tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 33 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 33 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 389 667 € | 27 204 € | 120 675 € | €146k | 5 | 05.08.2025 |
| 2023 | 341 726 € | 4247 € | 98 649 € | €126k | 5 | 05.08.2024 |
| 2022 | 316 568 € | 26 282 € | 101 059 € | €132k | 5 | 13.10.2023 |
| 2021 | 290 249 € | 1211 € | 82 173 € | €113k | 5 | 09.10.2023 |
| 2020 | 322 126 € | 27 312 € | 88 359 € | €106k | 5 | 29.01.2023 |
| 2019 | 325 480 € | 34 144 € | 74 631 € | €101k | 5 | 07.02.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 89 623 € | 5152 € | 5198 € | 6 |
| 2025 | 472 730 € | 19 708 € | 28 319 € | 5 |
| 2024 | 476 693 € | 13 845 € | 22 786 € | 7 |
| 2023 | 431 809 € | 5302 € | 18 763 € | 7 |
| 2022 | 366 457 € | 0 € | 14 617 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €90k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €125k | €116k | €105k | €127k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €6k | €4k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €8k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 6 | 6 | 5 |
| Käive 2024 | €98k | €128k | €103k | €147k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €3k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €6k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 4 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €74k | €136k | €104k | €118k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | 502 € | €2k | 745 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €6k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 5 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €92k | €76k | €58k | €140k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €4k | €3k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 7 | 5 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 17 min tagasiAjalugu (23)
Äriregister kanded06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30019090 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30019090 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30019090 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
25.08.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30019090 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
25.08.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30019090 / 5 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30019090 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.03.2016
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 30019090 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.07.2014
Muutmiskanne
Ä 30019090 / 3 · Olek: Jõustunud
09.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 19090 / 2 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.03.2004
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 75873 / 3 · Olek: Jõustunud
02.03.2004
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
25.02.2004
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
20.02.2004
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 19090 · Olek: Jõustunud
16.02.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.02.2004
Muutmiskanne
Ä 75873 / 2 · Olek: Jõustunud
18.11.2003
Esmakanne
Kanne nr 1
14.11.2003
Esmakanne
Ä 75873 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Ivar TormaJuhatuse liige, Osanik 37%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet