Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.01.2004Äriregister
- Aadress
- Risu tee 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5214263Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16111 — Puidu saagimine ja hööveldamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100939123MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 5 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 5 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad (5)
Äriregister · 5 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025AUD | 1 766 268 € | 238 046 € | 1 575 773 € | €1.9m | 20 | 27.02.2026 |
| 2024AUD | 1 860 558 € | 370 272 € | 1 337 727 € | €1.9m | 20 | 28.02.2025 |
| 2023AUD | 1 624 562 € | 292 657 € | 967 455 € | €1.7m | 22 | 28.02.2024 |
| 2022AUD | 1 761 698 € | 371 778 € | 674 798 € | €1.5m | 28 | 26.02.2023 |
| 2021 | 1 315 828 € | 176 246 € | 203 020 € | €1.0m | 24 | 26.02.2022 |
| 2020 | 689 695 € | 45 981 € | 26 774 € | €483k | 26 | 01.03.2021 |
| 2019 | 1 080 567 € | −29 466 € | −19 207 € | €278k | 31 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 427 712 € | 142 770 € | 80 136 € | 22 |
| 2025 | 1 886 365 € | 579 120 € | 336 330 € | 21 |
| 2024 | 1 820 914 € | 533 561 € | 311 533 € | 21 |
| 2023 | 1 761 463 € | 472 983 € | 271 336 € | 23 |
| 2022 | 1 747 788 € | 506 333 € | 307 572 € | 24 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €428k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €143k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €80k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 22 | — | — | — |
| Käive 2025 | €392k | €533k | €444k | €518k |
| Riigimaksud 2025 | €130k | €145k | €139k | €165k |
| Tööjõumaksud 2025 | €79k | €81k | €85k | €91k |
| Töötajaid 2025 | 21 | 21 | 21 | 21 |
| Käive 2024 | €444k | €552k | €389k | €436k |
| Riigimaksud 2024 | €136k | €161k | €122k | €115k |
| Tööjõumaksud 2024 | €81k | €76k | €78k | €77k |
| Töötajaid 2024 | 22 | 21 | 18 | 21 |
| Käive 2023 | €408k | €471k | €401k | €482k |
| Riigimaksud 2023 | €114k | €121k | €91k | €148k |
| Tööjõumaksud 2023 | €64k | €61k | €65k | €82k |
| Töötajaid 2023 | 23 | 22 | 23 | 23 |
| Käive 2022 | €462k | €511k | €416k | €359k |
| Riigimaksud 2022 | €132k | €133k | €127k | €114k |
| Tööjõumaksud 2022 | €78k | €75k | €82k | €72k |
| Töötajaid 2022 | 30 | 29 | 25 | 24 |
Kommertspandid (1 · €65k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
65 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 09.10.2019 · kehtiv
Kinnistud (3 · 4,32 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 18 h tagasiMariksoo, Nõgiaru küla, Nõo vald, Tartu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%52801:001:0087#3509904
2,34 ha
Kinnistusraamatust →Mariksoo puidutööstus, Nõgiaru küla, Nõo vald, Tartu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%52801:001:0091#3510204
1,72 ha
Kinnistusraamatust →Mariksoo pumbamaja, Nõgiaru küla, Nõo vald, Tartu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%52801:001:0090#3510104
2576 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (33)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20059139 / 8 · Olek: Jõustunud
14.02.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 10
14.02.2022
Muutmiskanne
Ä 20059139 / 7 · Olek: Jõustunud
15.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 28 sündmust
15.06.2020
Muutmiskanne
Ä 20059139 / 6 · Olek: Jõustunud
11.05.2020
Muutmiskanne
Ä 20059139 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.10.2019
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
09.10.2019
Kommertspandi avamiskanne
K 20059139 / 5 · Olek: Jõustunud
23.09.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
23.09.2019
Muutmiskanne
Ä 20059139 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20059139 / 3 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20059139 / 2 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20059139 · Olek: Jõustunud
03.01.2017
Trahvimäärus
Ä 20059139 / M3 · Olek: Jõustunud
25.10.2016
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 20059139 / M2 · Olek: Jõustunud
06.07.2016
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20059139 / M1 · Olek: Jõustunud
21.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
21.02.2012
Muutmiskanne
Ä 30028526 / 6 · Olek: Jõustunud
13.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30028526 / 5 · Olek: Jõustunud
12.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.11.2010
Muutmiskanne
Ä 30028526 / 4 · Olek: Jõustunud
19.10.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.10.2010
Muutmiskanne
Ä 30028526 / 3 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 77048 / 2 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 28526 · Olek: Kinnitatud
06.01.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
06.01.2004
Esmakanne
Ä 77048 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 30 ettevõttes.
Jargo JürgensJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Rainar LaagusJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Karol KõrmAsutaja · 14 muud ettevõtet
Aktsiaselts Hortes
Prokurist
Belgrano OÜ
Osanik 75%AsutajaTegelik kasusaaja
Family VC OÜ
Tegelik kasusaaja
Hi5 VC OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Horticom Haldus OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Horticom OÜ
Juhatuse liige
Kordoni Kinnisvara OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Mertino OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
MKV Invest OÜ
AsutajaOsanik 50%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
OÜ Laarik
Juhatuse liige
Päinurme Jahiselts
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Sontana OÜ
Juhatuse liige
Sool ja Pipar OÜ
Asutaja
Stravo Grupp OÜ
Tegelik kasusaaja
Christopher Francis JamesTegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
David Ralph Morton BalchTegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet