Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.03.2004Äriregister
- Aadress
- Vabriku tn 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6275950Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47821 — Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100891753MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 20 h tagasiSwestal Osaühing on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 131 015 € | 30 778 € | 122 976 € | €187k | 1 | 05.06.2025 |
| 2023 | 114 112 € | 28 414 € | 92 198 € | €117k | 1 | 25.04.2024 |
| 2022 | 108 406 € | 24 388 € | 63 784 € | €93k | 1 | 10.05.2023 |
| 2021 | 94 932 € | −68 773 € | 39 396 € | €54k | 1 | 17.06.2022 |
| 2020 | 86 830 € | −33 560 € | 108 169 € | €128k | 1 | 06.07.2021 |
| 2019 | 105 677 € | −10 180 € | 141 729 € | €170k | 2 | 20.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 30 745 € | 7149 € | 3268 € | 1 |
| 2025 | 116 461 € | 26 523 € | 14 402 € | 1 |
| 2024 | 141 638 € | 25 094 € | 11 542 € | 1 |
| 2023 | 114 632 € | 18 620 € | 8389 € | 1 |
| 2022 | 106 717 € | 15 554 € | 7477 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €31k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €29k | €28k | €29k | €31k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €7k | €7k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €31k | €30k | €36k | €44k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €6k | €6k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €28k | €30k | €28k | €28k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €5k | €4k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €24k | €30k | €23k | €29k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €4k | €3k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Ajalugu (38)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 16
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10078282 / 16 · Olek: Jõustunud
10.12.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 15
10.12.2020
Muutmiskanne
Ä 10078282 / 15 · Olek: Jõustunud
15.08.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 14
Näita ülejäänud 33 sündmust
15.08.2018
Muutmiskanne
Ä 10078282 / 14 · Olek: Jõustunud
17.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 13
17.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10078282 / 13 · Olek: Jõustunud
17.07.2018
Lõivu tagastamise määrus (NAP)
Ä 10078282 / M6 · Olek: Jõustunud
13.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10078282 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 12
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10078282 / 12 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 11
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10078282 / 11 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 10
15.09.2016
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10078282 / 10 · Olek: Jõustunud
09.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 9
09.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10078282 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2016
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10078282 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.04.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.04.2014
Muutmiskanne
Ä 10078282 / 8 · Olek: Jõustunud
26.08.2013
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Kanne nr 7
26.08.2013
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 10078282 / 7 · Olek: Jõustunud
27.02.2013
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 6
27.02.2013
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10078282 / 6 · Olek: Jõustunud
09.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.04.2012
Muutmiskanne
Ä 10078282 / 5 · Olek: Jõustunud
10.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10078282 / M3 · Olek: Jõustunud
06.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.01.2009
Muutmiskanne
Ä 78282 / 4 · Olek: Jõustunud
02.11.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.11.2007
Muutmiskanne
Ä 78282 / 3 · Olek: Jõustunud
26.10.2007
Muutmiskanne
Ä 78282 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.11.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.11.2004
Muutmiskanne
Ä 78282 / 2 · Olek: Jõustunud
25.03.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
25.03.2004
Esmakanne
Ä 78282 · Olek: Jõustunud
08.03.2004
Esmakanne
Ä 78282 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Vello RoovikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Sten RoovikJuhatuse liige · 3 muud ettevõtet
Sergey StasyukAsutaja · 1 muu ettevõte