Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.06.2004Äriregister
- Aadress
- Kirsi tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53415925Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100924442MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 19 h tagasiEsträv Grupp OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55 952 € | −26 738 € | 438 287 € | €457k | 1 | 26.03.2025 |
| 2023 | 79 085 € | −10 654 € | 465 025 € | €505k | 1 | 16.04.2024 |
| 2022 | 115 817 € | −9532 € | 475 679 € | €528k | 1 | 28.03.2023 |
| 2021 | 179 301 € | −48 264 € | 485 211 € | €540k | 3 | 14.06.2022 |
| 2020 | 290 498 € | 31 167 € | 533 475 € | €578k | 6 | 29.04.2021 |
| 2019 | 380 793 € | −27 662 € | 502 308 € | €552k | 13 | 11.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 9145 € | 1185 € | 1064 € | 1 |
| 2025 | 44 253 € | 4434 € | 4261 € | 1 |
| 2024 | 58 866 € | 9348 € | 5017 € | 1 |
| 2023 | 79 205 € | 13 971 € | 6626 € | 1 |
| 2022 | 132 437 € | 24 206 € | 13 160 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €9k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €7k | €17k | €13k | €7k |
| Riigimaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €16k | €19k | €9k | €15k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €3k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €1k | €1k | 963 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €16k | €22k | €20k | €21k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €5k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €2k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €32k | €58k | €19k | €24k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €9k | €3k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €4k | €2k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30025267 / 8 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30025267 / 7 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 21 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30025267 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30025267 / 5 · Olek: Jõustunud
17.02.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.02.2016
Muutmiskanne
Ä 30025267 / 4 · Olek: Jõustunud
27.01.2016
Muutmiskanne
Ä 30025267 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
24.04.2012
Muutmiskanne
Ä 30025267 / 3 · Olek: Jõustunud
15.03.2012
Muutmiskanne
Ä 30025267 / M3 · Olek: Jõustunud
14.02.2012
Muutmiskanne
Ä 30025267 / M2 · Olek: Jõustunud
06.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30025267 / M1 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 25267 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 25267 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 80607 / 3 · Olek: Kinnitatud
27.08.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.08.2004
Muutmiskanne
Ä 80607 / 2 · Olek: Jõustunud
07.06.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
04.06.2004
Esmakanne
Ä 80607 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Bruno JakobiJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet