Üldandmed
Äriregister · 4 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.07.2004Äriregister
- Aadress
- Lepiku/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5187820 · +372 56626444Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 08111 — Dekoratiivkivi, lubjakivi, kipsi, kiltkivi ja muu kivi kaevandamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100952265MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 4 min tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 4 min tagasiOsanikud (5)
Äriregister · 4 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 194 474 € | −29 416 € | 159 690 € | €237k | 3 | 15.05.2025 |
| 2023 | 308 990 € | 18 487 € | 189 106 € | €269k | 3 | 25.04.2024 |
| 2022 | 432 526 € | −31 886 € | 170 619 € | €257k | 4 | 19.05.2023 |
| 2021 | 384 143 € | −127 717 € | 202 505 € | €332k | 4 | 13.05.2022 |
| 2020 | 411 080 € | −75 750 € | 330 223 € | €476k | 4 | 27.04.2021 |
| 2019 | 458 295 € | −26 302 € | 405 972 € | €528k | 5 | 18.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 3115 € | 3164 € | 3279 € | 2 |
| 2025 | 140 660 € | 47 766 € | 31 099 € | 3 |
| 2024 | 187 592 € | 59 303 € | 34 147 € | 3 |
| 2023 | 306 385 € | 66 470 € | 34 948 € | 4 |
| 2022 | 440 237 € | 81 190 € | 49 038 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €3k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €19k | €50k | €55k | €16k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €14k | €17k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €6k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €10k | €62k | €62k | €54k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €16k | €18k | €15k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €27k | €91k | €116k | €71k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €17k | €25k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €12k | €7k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €33k | €95k | €141k | €172k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | €15k | €19k | €32k |
| Tööjõumaksud 2022 | €16k | €11k | €12k | €10k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 23 h tagasiAjalugu (23)
Äriregister kanded31.12.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
31.12.2025
Muutmiskanne
Ä 20027252 / 10 · Olek: Jõustunud
16.12.2025
Muutmiskanne
Ä 20027252 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20027252 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
21.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
21.05.2020
Muutmiskanne
Ä 20027252 / 8 · Olek: Jõustunud
27.03.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
27.03.2019
Muutmiskanne
Ä 20027252 / 7 · Olek: Jõustunud
17.05.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 20027252 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20027252 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20027252 / 5 · Olek: Jõustunud
23.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.02.2012
Muutmiskanne
Ä 20027252 / 4 · Olek: Jõustunud
02.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20027252 / 3 · Olek: Jõustunud
22.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20027252 / M1 · Olek: Jõustunud
23.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 27252 / 2 · Olek: Jõustunud
30.07.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
28.07.2004
Esmakanne
Ä 27252 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Juss MaurerAsutaja · 4 muud ettevõtet
Aivo MattisOsanik 100% · 1 muu ettevõte
Aare MattisOsanik 100% · 1 muu ettevõte
Aavo MattisOsanik 100% · 1 muu ettevõte