Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.06.2004Äriregister
- Aadress
- Sepa tn 15ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56607390Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69202 — Raamatupidamine, maksualane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100915927MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 7 h tagasiOsaühing Muiraug Grupp on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 115 589 € | 45 388 € | 433 745 € | €440k | 2 | 23.06.2025 |
| 2023 | 94 329 € | 56 611 € | 388 357 € | €394k | 2 | 25.06.2024 |
| 2022 | 123 950 € | 49 062 € | 331 746 € | €341k | 2 | 26.06.2023 |
| 2021 | 75 499 € | −65 204 € | 282 684 € | €294k | 2 | 27.06.2022 |
| 2020 | 49 434 € | 16 687 € | 347 888 € | €361k | 0 | 28.06.2021 |
| 2019 | 55 729 € | 26 346 € | 363 157 € | €368k | 0 | 27.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 27 403 € | 3478 € | 583 € | 1 |
| 2025 | 112 406 € | 18 976 € | 2629 € | 1 |
| 2024 | 114 073 € | 20 898 € | 2742 € | 1 |
| 2023 | 111 262 € | 20 753 € | 3639 € | 1 |
| 2022 | 98 061 € | 13 308 € | 5268 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €27k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 583 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €21k | €28k | €31k | €32k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €4k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | 667 € | 599 € | 595 € | 768 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €20k | €24k | €36k | €34k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €5k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | 693 € | 722 € | 640 € | 687 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €30k | €29k | €26k | €26k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €6k | €5k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | 938 € | 635 € | 635 € |
| Töötajaid 2023 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €17k | €20k | €31k | €31k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | 686 € | €1k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 2 | 3 | 2 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded25.06.2025
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 40016384 / 7 · Olek: Jõustunud
03.06.2025
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 40016384 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.05.2025
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 40016384 / M3 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40016384 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40016384 / 5 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40016384 / 4 · Olek: Jõustunud
09.08.2011
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 3
09.08.2011
Ümberkujundamiskanne
Ä 40016384 / 3 · Olek: Jõustunud
16.12.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 16384 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 16384 / 2 · Olek: Jõustunud
16.01.2007
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 16384 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.06.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
28.06.2004
Esmakanne
Ä 16384 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Irina MüllerJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet