11052170RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

osaühing Redesmar

Elamute ja mitteeluhoonete ehitus tegevusala alusel registreeritud 21. juuni 2004.

EMTAK 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus21+ aastat
Värskendatud 17 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€32k
▲ 27% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
2
MTA 2026
Tasutud maksud
€8k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 10.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 17 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
21.06.2004Äriregister
Aadress
Karja tn 65-1ADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefon
+372 56607061Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
KMKR number
EE100927973MTA · käibemaksukohustuslane

Juhtorgan

Äriregister · 17 h tagasi
MU
Eesti · juhatuse liige alates 27.09.2004
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 17 h tagasi
OV
Juriidiline isik · 10569480 · asutaja alates 10.06.2004
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 17 h tagasi
MU
Eesti · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100%

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024125 285 €55 €3119 €€39k127.06.2025
2023112 213 €130 €3064 €€43k125.06.2024
2022152 062 €25 €2934 €€42k126.06.2023
2021149 053 €44 €2909 €€48k114.06.2022
202083 085 €17 €2865 €€44k128.06.2021
2019115 480 €7 €2848 €€46k228.10.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv31 916 €5335 €3141 €2
2025106 293 €12 764 €9483 €3
2024122 271 €7262 €3289 €1
2023115 160 €4722 €2922 €1
2022158 820 €6148 €2772 €1
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€32k
Riigimaksud 2026€5k
Tööjõumaksud 2026€3k
Töötajaid 20262
Käive 2025€25k€17k€19k€45k
Riigimaksud 2025€2k€2k€4k€5k
Tööjõumaksud 2025€1k€2k€3k€3k
Töötajaid 20252333
Käive 2024€39k€20k€29k€34k
Riigimaksud 2024€3k€2k745 €€2k
Tööjõumaksud 2024769 €840 €840 €840 €
Töötajaid 20241111
Käive 2023€26k€48k€19k€22k
Riigimaksud 2023653 €€3k647 €695 €
Tööjõumaksud 2023720 €734 €734 €734 €
Töötajaid 20231111
Käive 2022€29k€35k€32k€63k
Riigimaksud 2022€1k€1k€2k€2k
Tööjõumaksud 2022693 €693 €693 €693 €
Töötajaid 20221111

Tegevusload (4)

Majandustegevuse register · 16 h tagasi
Ühenduse tegevusloa tõestatud koopia (sõitjatevedu)
TegevuslubaYTSK034904alates 15.02.2017 – 09.02.2027
Kehtiv
Sõitjatevedu
TegevuslubaYTL000824alates 10.02.2017 – 09.02.2027
Kehtiv
Ehitamine
MajandustegevusteadeEEH000510alates 02.03.2005
Kehtiv
Projekteerimine
MajandustegevusteadeEEP000277alates 02.03.2005
Kehtiv

Ajalugu (22)

Äriregister kanded
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30019868 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30019868 / 6 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 17 sündmust
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30019868 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30019868 / 4 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 19868 / 3 · Olek: Jõustunud
12.01.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.01.2007
Muutmiskanne
Ä 19868 / 2 · Olek: Jõustunud
01.10.2004
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
01.10.2004
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 80942 / 3 · Olek: Jõustunud
27.09.2004
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
27.09.2004
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 19868 · Olek: Jõustunud
15.09.2004
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 19868 / M2 · Olek: Jõustunud
08.09.2004
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 19868 / M1 · Olek: Jõustunud
24.08.2004
Märkus
Kanne nr 2
24.08.2004
Märkus
Ä 80942 / 2 · Olek: Jõustunud
21.06.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
18.06.2004
Esmakanne
Ä 80942 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.

Margus UsinJuhatuse liige, Osanik 100% · 1 muu ettevõte