Üldandmed
Äriregister · 18 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.11.2004Äriregister
- Aadress
- Tamme tn 3, Suure-Jaani linn, Põhja-Sakala vald, 71503 Viljandi maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5102877Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 64991 — Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondidÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100939990MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 18 min tagasiAsutajad
Äriregister · 18 min tagasiOsanikud
Äriregister · 18 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 min tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 18 min tagasiOÜ Kraner Investments on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€589kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€50kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 589 118 € | 49 708 € | 1 291 729 € | €2.4m | 4 | 15.09.2025 |
| 2023 | 628 650 € | 163 221 € | 1 242 021 € | €2.1m | 5 | 29.11.2024 |
| 2022 | 749 936 € | 411 165 € | 1 158 801 € | €1.9m | 5 | 30.06.2023 |
| 2021 | 759 163 € | 347 631 € | 807 636 € | €1.4m | 8 | 04.01.2023 |
| 2020 | 479 796 € | 133 913 € | 981 352 € | €1.6m | 9 | 08.06.2022 |
| 2019 | 589 552 € | 254 987 € | 847 439 € | €1.5m | 7 | 19.01.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 122 626 € | 29 581 € | 5628 € | 2 |
| 2025 | 620 927 € | 148 011 € | 40 292 € | 2 |
| 2024 | 560 557 € | 133 312 € | 57 754 € | 3 |
| 2023 | 671 847 € | 169 197 € | 56 493 € | 2 |
| 2022 | 738 793 € | 191 680 € | 49 876 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €123k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €30k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €158k | €129k | €130k | €203k |
| Riigimaksud 2025 | €35k | €32k | €31k | €50k |
| Tööjõumaksud 2025 | €15k | €14k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €124k | €142k | €135k | €160k |
| Riigimaksud 2024 | €36k | €43k | €33k | €21k |
| Tööjõumaksud 2024 | €14k | €15k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €162k | €157k | €190k | €162k |
| Riigimaksud 2023 | €40k | €43k | €48k | €38k |
| Tööjõumaksud 2023 | €16k | €15k | €14k | €11k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €169k | €189k | €198k | €182k |
| Riigimaksud 2022 | €64k | €43k | €44k | €41k |
| Tööjõumaksud 2022 | €19k | €10k | €9k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 3 | 3 | 4 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded14.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20033682 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 20033682 / M3 · Olek: Jõustunud
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20033682 / M2 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20033682 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 17 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20033682 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20033682 / 5 · Olek: Jõustunud
28.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20033682 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20033682 / 3 · Olek: Jõustunud
05.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.11.2011
Muutmiskanne
Ä 20033682 / M1 · Olek: Jõustunud
08.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 33682 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 33682 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 20144 / 2 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
26.11.2004
Esmakanne
Ä 20144 · Olek: Jõustunud
26.11.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Jan KranerJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
Combitool OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 50%Tegelik kasusaaja
GENOKE Trading OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 75%Tegelik kasusaaja
Mittetulundusühing Elu Valda
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutaja
osaühing Paala
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeOsanik 88%
Osaühing Tefire Group
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
OÜ Nöörepere Talu
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 50%
OÜ Tefire Tootmine
Juhatuse liigeOsanik 0%
Sakala Reservväelaste Laskespordiklubi
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige