Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.11.2004Äriregister
- Aadress
- Kikkaoja tee 17ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56615129Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100934636MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 179 663 € | −8177 € | 26 878 € | €43k | 1 | 04.03.2026 |
| 2024 | 168 094 € | 6958 € | 35 055 € | €62k | 1 | 27.02.2025 |
| 2023 | 134 967 € | 11 408 € | 28 096 € | €30k | 2 | 18.03.2024 |
| 2022 | 99 960 € | −633 € | 16 688 € | €34k | 2 | 01.05.2023 |
| 2021 | 72 300 € | 1902 € | 17 320 € | €22k | 2 | 16.02.2022 |
| 2020 | 73 923 € | 1275 € | 15 419 € | €24k | 2 | 16.03.2021 |
| 2019 | 80 993 € | −58 € | 14 144 € | €25k | 2 | 12.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 45 807 € | 5468 € | 1453 € | 1 |
| 2025 | 174 482 € | 15 507 € | 6573 € | 1 |
| 2024 | 158 781 € | 10 511 € | 5019 € | 1 |
| 2023 | 144 933 € | 10 740 € | 4372 € | 2 |
| 2022 | 93 011 € | 4949 € | 4178 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €46k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €41k | €45k | €43k | €45k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €4k | €2k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €35k | €52k | €33k | €38k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €4k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €33k | €35k | €42k | €35k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €2k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | 965 € | €1k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €22k | €19k | €22k | €30k |
| Riigimaksud 2022 | 873 € | €1k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | 965 € | €1k | 885 € | €1k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (30)
Äriregister kanded07.06.2024
Muutmiskanne
Ä 20027743 / 11 · Olek: Jõustunud
07.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
21.05.2024
Muutmiskanne
Ä 20027743 / 10 · Olek: Jõustunud
15.04.2024
Muutmiskanne
Ä 20027743 / M9 · Olek: Jõustunud
11.04.2024
Muutmiskanne
Ä 20027743 / M8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 25 sündmust
08.04.2024
Trahvihoiatusmäärus
Ä 20027743 / M7 · Olek: Jõustunud
18.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
18.03.2024
Muutmiskanne
Ä 20027743 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20027743 / 8 · Olek: Jõustunud
13.03.2020
Korraldav määrus
Ä 20027743 / M5 · Olek: Jõustunud
13.03.2020
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 20027743 / M6 · Olek: Jõustunud
16.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.07.2018
Muutmiskanne
Ä 20027743 / 7 · Olek: Jõustunud
16.07.2018
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 20027743 / M4 · Olek: Jõustunud
22.06.2018
Korraldav määrus
Ä 20027743 / M3 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20027743 / 6 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20027743 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20027743 / 4 · Olek: Jõustunud
29.10.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.10.2012
Muutmiskanne
Ä 20027743 / 3 · Olek: Jõustunud
02.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.07.2010
Muutmiskanne
Ä 20027743 / 2 · Olek: Jõustunud
17.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 27743 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.11.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
04.11.2004
Esmakanne
Ä 27743 · Olek: Jõustunud
28.10.2004
Esmakanne
Ä 27743 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Leili TeeväliJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet