Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus tegevusala alusel registreeritud 15. november 1999. Põhitegevuskoht Tähtvere küla, Tartu linn, Tartu maakond.
OÜ FALBER on osanik või juhtorganis veel 26 ettevõttes. Jagatud 6 EMTAK valdkonda.
| Aasta | Müügitulu | Kasum |
|---|
2025: 32k € · 2024: 22k €
OÜ FALBER on isikute kaudu seotud 49 muu ettevõttega. Sidemed tekivad 4 inimese kaudu, kes kannavad rolle nii siinses ettevõttes kui mujal. Tihedaim side jookseb Raul Jeets kaudu (34 ettevõtet).
| Tütarettevõte | Roll | Läbi |
|---|---|---|
| Gardum OÜ16126737 | Asutaja · Osanik 100% | — |
| Muuland Investeeringute OÜ16382951 | Osanik 100% | Falber Investments OÜ |
| OSAÜHING PÕLVA JÕUSÖÖT10244980 | Osanik 100% | Agrone OÜ |
| Cesana Grupp OÜ10708929 | Osanik 100% | GRE Holding OÜ |
| Rohe Living OÜ17627753 | Asutaja · Osanik 100% | GRE Holding OÜ |
| Roheline Park OÜ17001676 | Asutaja · Osanik 100% | GRE Holding OÜ |
| Muuland 1 OÜ16295167 | Osanik 100% | Muuland Investeeringute OÜ |
| Muuland 2 OÜ16295486 | Osanik 100% | Muuland Investeeringute OÜ |
| Osaühing SUUREJÕE FARMER11363177 | Osanik 100% | Muuland Investeeringute OÜ |
| Tütarettevõte | Roll | Läbi |
|---|---|---|
| Miiaste Põllumajanduslik OÜ10039821 | Osanik 100% | Agrone OÜ |
| Osaühing Hummuli Agro10081382 | Osanik 100% | Agrone OÜ |
| osaühing Põlva Agro10063763 | Osanik 97% | Agrone OÜ |
| osaühing Vändra Vara10274365 | Osanik 100% | Agrone OÜ |
| Peri Põllumajanduslik OÜ10269039 | Osanik 100% | Agrone OÜ |
| Väimela Põllumajanduse Osaühing10242023 | Osanik 100% | Agrone OÜ |
| Vändra OÜ10052854 | Aktsionär 100% · Osanik 100% | Agrone OÜ |
| Estplant OÜ10664451 | Aktsionär 100% · Osanik 100% | Muuland Investeeringute OÜ |
| Tütarettevõte | Roll | Läbi |
|---|---|---|
| GRE Holding OÜ16857814 | Osanik 100% | Falber Investments OÜ |
| Reku Farmid OÜ12642910 | Asutaja · Osanik 100% | Falber Investments OÜ |
| PILVE GAAS OÜ16485424 | Asutaja | Agrone OÜ |
| Reku Autod OÜ16761936 | Asutaja · Osanik 100% | Agrone OÜ |
| Tütarettevõte | Roll |
|---|---|
| Eesti Muna OÜ14593765 | Asutaja · Osanik 100% |
| Gardest OÜ14246756 | Osanik 38% |
| Tütarettevõte | Roll | Läbi |
|---|---|---|
| Falber Investments OÜ16580637 | Asutaja · Osanik 100% | — |
| Bestmilk OÜ17553683 | Asutaja · Osanik 100% | Falber Investments OÜ |
| Tütarettevõte | Roll | Läbi |
|---|---|---|
| Agrone OÜ11407992 | Osanik 91% | Falber Investments OÜ |
| Omakapital |
|---|
| Varad |
|---|
| Töötajaid |
|---|
| 2025AUD | 92 177 € | −910 829 € | 2,9m € | 9,9m € | 282 | 03.07.2026 | |
| 2024AUD | 157 629 € | −1 299 342 € | 3,9m € | 9,7m € | 264 | 24.11.2025 | |
| 2023AUD | 153 717 € | −1 130 189 € | 5,2m € | 9,8m € | 277 | 29.10.2025 | |
| 2022AUD | 347 177 € | 1 436 759 € | 6,3m € | 9,6m € | 279 | 02.07.2025 | |
| 2021AUD | 173 624 € | −4 158 855 € | 4,8m € | 11,7m € | 7 | 09.01.2024 | |
| 2020AUD | 135 213 € | 1 321 249 € | 9,2m € | 16,6m € | 7 | 09.02.2022 | |
| 2019AUD | 466 309 € | 741 904 € | 7,9m € | 17,9m € | 7 | 17.05.2021 |
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I-III kv | 68 494 € | 27 194 € | 70 439 € | 4 |
| 2025 | 277 908 € | 50 584 € | 97 525 € | 4 |
| 2024 | 172 170 € | 15 449 € | 65 868 € | 5 |
| 2023 | 192 669 € | 0 € | 55 608 € | 6 |
| 2022 | 387 735 € | 0 € | 60 692 € | 8 |
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 2k € | 65k € | 2k € | – |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | 27k € | 0 € | – |
| Tööjõumaksud 2026 | 24k € | 23k € | 23k € | – |
| Töötajaid 2026 | 4 | 4 | 4 | – |
| Käive 2025 | 58k € | 2k € | 156k € | 62k € |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | 25k € | 25k € |
| Tööjõumaksud 2025 | 25k € | 25k € | 24k € | 24k € |
| Töötajaid 2025 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | 38k € | 7k € | 58k € | 69k € |
| Riigimaksud 2024 | 8k € | 0 € | 8k € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 10k € | 10k € | 22k € | 24k € |
| Töötajaid 2024 | 6 | 8 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | 73k € | 7k € | 60k € | 53k € |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 12k € | 13k € | 16k € | 15k € |
| Töötajaid 2023 | 8 | 10 | 9 | 6 |
| Käive 2022 | 54k € | 68k € | 141k € | 125k € |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 14k € | 15k € | 16k € | 16k € |
| Töötajaid 2022 | 9 | 11 | 10 | 8 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| A.Haava Kodu OÜ | Juhatuse liige | 14309847 |
| Agrone OÜ | Juhatuse liige | 11407992 |
| Arantec OÜ | Juhatuse liigeOsanik 100% | 10766588 |
| BeneRG OÜ | Juhatuse liigeOsanik 50%Asutaja | 16662466 |
| Bestmilk OÜ | Juhatuse liige | 17553683 |
| Cesana Grupp OÜ | Juhatuse liige | 10708929 |
| Eesti Suurpõllumeeste Klubi | Asutaja | 80330645 |
| Erastvere Hooldekodu OÜ | Juhatuse liige | 14669333 |
| Estplant OÜ | Juhatuse liige | 10664451 |
| Falber Credit OÜ | Juhatuse liigeOsanik 100%Asutaja | 17599426 |
| Falber Investments OÜ | Juhatuse liige | 16580637 |
| Falber Mets OÜ | Juhatuse liigeOsanik 100% | 12885512 |
| FoodImport OÜ | Juhatuse liige | 12676398 |
| Gardest OÜ | Juhatuse liigeOsanik 63%Asutaja | 14246756 |
| Gardum OÜ | Juhatuse liige | 16126737 |
| GRE Holding OÜ | Juhatuse liige | 16857814 |
| … ja veel 18 ettevõtet · vaata isiku lehel ↗ | ||
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| DMB Halduse OÜ | Juhatuse liigeOsanik 100%Asutaja | 10564548 |
| Eerika Kodud OÜ | Juhatuse liige | 16393562 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| osaühing Hansaauto | Asutaja | 10470921 |
| OÜ VIKERKARDIN | Asutaja | 10736601 |
| TeeleKohvi OÜ |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Gardest OÜ | Juhatuse liige | 14246756 |
| Gardum OÜ | Juhatuse liige | 16126737 |
| Eftar Energia OÜ | Juhatuse liige | 16422795 |
| Eftar OÜ | Juhatuse liige | 16319885 |
| KT-INVEST OÜ | Osanik 100%Juhatuse liige | 10788029 |
| NORD AUTO OÜ | Juhatuse liige | 11318679 |
| Tehase Auto OÜ | AsutajaOsanik 33% | 11004283 |
| TEHASE KESKUS OÜ | Juhatuse liige | 11318691 |
| Trendstart OÜ | Asutaja | 14091549 |
| 14012780 |
| Teevi Kaup OÜ | Osanik 51%Juhatuse liige | 11074833 |
Võrdlusrühm: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus, 11 892 tegutsevat ettevõtet, kes on esitanud aruande viimase kolme aasta jooksul.
Asutatud 1999. Sel aastal registreeriti 1960 osaühing, neist tegutseb praegu 1863 ehk 95,1%.