Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.12.2004Äriregister
- Aadress
- Nõlva tn 11aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6603479Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100946190MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 32 123 € | 612 € | 126 241 € | €131k | 1 | 15.05.2025 |
| 2023 | 26 883 € | −1779 € | 140 130 € | €144k | 1 | 03.06.2024 |
| 2022 | 26 883 € | 472 € | 150 170 € | €154k | 1 | 15.06.2023 |
| 2021 | 26 883 € | 346 € | 163 698 € | €167k | 1 | 07.06.2022 |
| 2020 | 26 883 € | 657 € | 169 663 € | €172k | 1 | 21.06.2021 |
| 2019 | 21 422 € | −198 € | 171 359 € | €175k | 1 | 23.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 16 120 € | 7864 € | 927 € | 1 |
| 2025 | 33 023 € | 20 286 € | 4835 € | 1 |
| 2024 | 26 884 € | 13 747 € | 4462 € | 1 |
| 2023 | 26 884 € | 10 861 € | 3718 € | 1 |
| 2022 | 26 884 € | 12 072 € | 3684 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €16k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 927 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €12k | €7k | €7k | €8k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €4k | €3k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | 909 € | 927 € | €2k | 927 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €7k | €7k | €7k | €7k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €4k | €2k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | 872 € | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €7k | €7k | €7k | €7k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €2k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | 872 € | 872 € | €1k | 872 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €7k | €7k | €7k | €7k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 872 € | €1k | 872 € | 872 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kinnistud (1 · 4818 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 15 h tagasiNõlva tn 11a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KinnisasiTootmismaa 100%78408:807:0940#8326701
4818 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10085048 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10085048 / 7 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10085048 / 6 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10085048 / 5 · Olek: Jõustunud
30.05.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 10085048 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.05.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.05.2011
Muutmiskanne
Ä 10085048 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 85048 / 3 · Olek: Jõustunud
27.01.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.01.2005
Muutmiskanne
Ä 85048 / 2 · Olek: Jõustunud
22.12.2004
Esmakanne
Kanne nr 1
21.12.2004
Esmakanne
Ä 85048 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Klim KastjušinOsanik 49%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte