Üldandmed
Äriregister · 32 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.01.2005Äriregister
- Aadress
- Mustamäe tee 6b, Kristiine linnaosa, Tallinn, 10621 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.epsinvest.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5137417 · +372 6050035Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69202 — Raamatupidamine, maksualane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100952155MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 32 min tagasiAsutajad
Äriregister · 32 min tagasiOsanikud
Äriregister · 32 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 32 min tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 32 min tagasiEPS INVEST OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€75kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-2kviimane
€10k€-5k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 75 076 € | −2031 € | 64 353 € | €77k | 2 | 11.07.2025 |
| 2023 | 93 375 € | 9134 € | 66 384 € | €77k | 2 | 10.07.2024 |
| 2022 | 52 912 € | −11 211 € | 58 149 € | €69k | 2 | 14.07.2023 |
| 2021 | 60 923 € | −5620 € | 69 360 € | €80k | 2 | 19.09.2022 |
| 2020 | 63 367 € | −494 € | 74 981 € | €87k | 2 | 03.08.2021 |
| 2019 | 90 075 € | 8999 € | 75 475 € | €93k | 3 | 14.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 21 908 € | 7225 € | 6456 € | 2 |
| 2025 | 86 615 € | 29 374 € | 26 499 € | 2 |
| 2024 | 79 503 € | 22 355 € | 20 032 € | 2 |
| 2023 | 86 621 € | 25 976 € | 19 163 € | 2 |
| 2022 | 53 445 € | 15 773 € | 16 295 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €22k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €23k | €21k | €23k | €19k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €7k | €7k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €6k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €17k | €14k | €22k | €26k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €5k | €4k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €4k | €4k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €22k | €32k | €15k | €18k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €9k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €4k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €10k | €15k | €14k | €14k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €5k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded07.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10085382 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10085382 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10085382 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 16 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10085382 / 7 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10085382 / 6 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
15.10.2012
Muutmiskanne
Ä 10085382 / 5 · Olek: Jõustunud
15.10.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
12.03.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 10085382 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.05.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10085382 / 4 · Olek: Jõustunud
07.05.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
17.09.2009
Muutmiskanne
Ä 85382 / 3 · Olek: Jõustunud
17.09.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.10.2008
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 85382 / M1 · Olek: Jõustunud
26.01.2005
Muutmiskanne
Ä 85382 / 2 · Olek: Jõustunud
26.01.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.01.2005
Esmakanne
Ä 85382 · Olek: Jõustunud
05.01.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Erle SallaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet