Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.02.2005Äriregister
- Aadress
- Lihula mnt 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56647334Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 2511 — Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100967784MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 5 h tagasiAsutajad
Äriregister · 5 h tagasiOsanikud
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 5 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 187 184 € | 4470 € | 595 394 € | €672k | 5 | 19.06.2025 |
| 2023 | 286 852 € | 26 548 € | 590 924 € | €705k | 4 | 18.06.2024 |
| 2022 | 232 170 € | 17 257 € | 564 376 € | €779k | 6 | 22.06.2023 |
| 2021 | 260 906 € | 37 332 € | 547 119 € | €820k | 5 | 20.06.2022 |
| 2020 | 306 722 € | 115 809 € | 509 786 € | €887k | 4 | 28.06.2021 |
| 2019 | 423 424 € | 17 482 € | 393 978 € | €913k | 5 | 08.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 61 687 € | 25 364 € | 8490 € | 5 |
| 2025 | 221 366 € | 68 628 € | 34 036 € | 5 |
| 2024 | 202 956 € | 60 783 € | 30 547 € | 5 |
| 2023 | 298 603 € | 77 323 € | 40 200 € | 4 |
| 2022 | 259 367 € | 72 238 € | 47 712 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €62k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €48k | €37k | €87k | €49k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €15k | €17k | €20k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €7k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €62k | €63k | €37k | €41k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €13k | €13k | €17k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €5k | €8k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €66k | €59k | €77k | €97k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €19k | €19k | €25k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €9k | €10k | €11k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €38k | €71k | €88k | €62k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | €17k | €20k | €21k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €11k | €12k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 7 | 6 |
Kommertspandid (1 · €45k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
45 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 04.12.2017 · kehtiv
Kinnistud (2 · 1,48 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 18 h tagasiHaava, Aruvälja küla, Pärnu linn, Pärnu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%15901:001:0275#3789306
1,17 ha
Kinnistusraamatust →Lihula mnt 1j, Audru alevik, Pärnu linn, Pärnu maakond
KinnisasiTootmismaa 100%62401:001:1831#1032606
3070 m²
Kinnistusraamatust →Toetused (1 · €12k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISEttevõtjate võrkudega liitumise programmRiigieelarve (RE)2018
11 736 €
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30020446 / 8 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30020446 / 7 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 11 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30020446 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
04.12.2017
Kommertspandi avamiskanne
K 30020446 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30020446 / 5 · Olek: Jõustunud
26.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.09.2011
Muutmiskanne
Ä 30020446 / 3 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 20446 / 2 · Olek: Jõustunud
23.02.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
22.02.2005
Esmakanne
Ä 20446 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Vallo LoobJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet