Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.04.2005Äriregister
- Aadress
- LusikaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5286523Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 42 170 € | −2616 € | 459 835 € | €461k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 46 286 € | −2139 € | 462 474 € | €464k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 40 244 € | 20 902 € | 464 423 € | €467k | 1 | 26.07.2023 |
| 2021 | 38 869 € | −8462 € | 443 869 € | €450k | 1 | 29.06.2022 |
| 2020 | 33 210 € | −13 887 € | 453 206 € | €459k | 1 | 17.02.2022 |
| 2019 | 34 488 € | 79 485 € | 467 093 € | €470k | 1 | 09.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 1294 € | 1021 € | — |
| 2025 | — | 1540 € | 1129 € | — |
| 2024 | — | 574 € | 286 € | — |
| 2023 | — | 2428 € | 2191 € | — |
| 2022 | — | 3167 € | 2919 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | 229 € | — | — | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | — | €1k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | 286 € | 171 € | — | 117 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 286 € | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | 890 € | 729 € | 729 € | 80 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 733 € | 729 € | 729 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €1k | 741 € | 741 € | 515 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | 741 € | 741 € | 436 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Toetused (2 · €1k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2023
979 €
PRIAEU/EAFRD2023
446 €
Ajalugu (27)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20028700 / 11 · Olek: Jõustunud
26.04.2018
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 20028700 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20028700 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 22 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20028700 / 9 · Olek: Jõustunud
10.05.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 8
10.05.2016
Muutmiskanne
Ä 20028700 / 8 · Olek: Jõustunud
16.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20028700 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.11.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
27.11.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20028700 / 7 · Olek: Jõustunud
11.09.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
11.09.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20028700 / 6 · Olek: Jõustunud
25.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
25.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20028700 / 5 · Olek: Jõustunud
09.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20028700 / M3 · Olek: Jõustunud
03.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20028700 / M2 · Olek: Jõustunud
01.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.07.2010
Muutmiskanne
Ä 20028700 / 4 · Olek: Jõustunud
03.07.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.07.2008
Muutmiskanne
Ä 28700 / 3 · Olek: Jõustunud
13.01.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.01.2006
Muutmiskanne
Ä 28700 / 2 · Olek: Kinnitatud
21.04.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
21.04.2005
Esmakanne
Ä 28700 · Olek: Jõustunud
06.04.2005
Esmakanne
Ä 28700 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Eero SaarJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet