Üldandmed
Äriregister · 38 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.03.2005Äriregister
- Aadress
- Tammepõllu tee 25-29, Haabneeme alevik, Viimsi vald, 74001 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55562333Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46462 — Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100964282MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2684,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 38 min tagasiAsutajad
Äriregister · 38 min tagasiOsanikud
Äriregister · 38 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 38 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.1mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€59kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 062 653 € | 58 532 € | 342 860 € | €380k | 3 | 27.06.2025 |
| 2023 | 878 586 € | 156 671 € | 459 329 € | €474k | 3 | 26.06.2024 |
| 2022 | 778 823 € | 48 435 € | 342 658 € | €412k | 3 | 27.06.2023 |
| 2021 | 841 908 € | 94 494 € | 294 223 € | €341k | 3 | 06.06.2022 |
| 2020 | 899 789 € | 68 530 € | 239 729 € | €279k | 3 | 26.06.2021 |
| 2019 | 508 054 € | 2378 € | 171 199 € | €217k | 3 | 01.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 290 793 € | 21 282 € | 9283 € | 5 |
| 2025 | 1 488 772 € | 95 795 € | 28 077 € | 4 |
| 2024 | 1 944 693 € | 93 129 € | 19 000 € | 4 |
| 2023 | 1 390 592 € | 78 961 € | 16 692 € | 3 |
| 2022 | 1 270 919 € | 79 121 € | 21 633 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €291k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €497k | €366k | €330k | €295k |
| Riigimaksud 2025 | €35k | €18k | €25k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €6k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €403k | €329k | €603k | €611k |
| Riigimaksud 2024 | €20k | €22k | €22k | €29k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €5k | €4k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Käive 2023 | €342k | €323k | €415k | €310k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €23k | €16k | €18k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €5k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €291k | €363k | €320k | €297k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €20k | €19k | €24k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €6k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Riigihanked (14 · €24.4m)
Riigihangete register · 22 min tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 11.04.2024 | Rapla Vallavalitsus | 137 136 € | |
| 18.11.2022 | Sihtasutus NARVA HAIGLA | 32 374 € | |
| 31.01.2022 | Sihtasutus NARVA HAIGLA | 24 000 € | |
| 27.08.2021 | Sihtasutus NARVA HAIGLA | 8640 € | |
| 04.01.2021 | Sihtasutus NARVA HAIGLA | 14 000 € |
Näita ülejäänud (9)
| 04.01.2021 | Sihtasutus NARVA HAIGLA | 54 000 € | |
| 22.12.2020 | Sihtasutus NARVA HAIGLA | 9000 € | |
| 08.10.2020 | Sihtasutus NARVA HAIGLA | 3120 € | |
| 13.11.2020 | Sihtasutus NARVA HAIGLA | 7920 € | |
| 03.09.2020 | Riigi Tugiteenuste Keskus | 21 000 000 € | |
| 20.07.2020 | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla | 29 520 € | |
| 28.07.2020 | Sihtasutus NARVA HAIGLA | 35 642 € | |
| 20.03.2020 | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 3 000 000 € | |
| 07.08.2019 | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla | 1575 € |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10087174 / 9 · Olek: Jõustunud
22.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
22.05.2023
Muutmiskanne
Ä 10087174 / 8 · Olek: Jõustunud
26.08.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
26.08.2022
Muutmiskanne
Ä 10087174 / 7 · Olek: Jõustunud
12.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10087174 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10087174 / 5 · Olek: Jõustunud
26.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
26.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10087174 / 4 · Olek: Jõustunud
09.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 87174 / 3 · Olek: Jõustunud
11.04.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.04.2005
Muutmiskanne
Ä 87174 / 2 · Olek: Jõustunud
22.03.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
21.03.2005
Esmakanne
Ä 87174 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Jaan LuikJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet