Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.05.2005Äriregister
- Aadress
- Veski tn 6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5139181Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100980761MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 263 683 € | −515 898 € | 870 322 € | €927k | 1 | 02.07.2025 |
| 2023 | 316 657 € | −293 927 € | 1 526 220 € | €1.6m | 3 | 28.06.2024 |
| 2022 | 1 393 400 € | 271 376 € | 1 820 147 € | €1.9m | 4 | 10.07.2023 |
| 2021 | 1 097 382 € | −245 464 € | 1 548 771 € | €1.8m | 5 | 07.07.2022 |
| 2020 | 1 445 486 € | 269 597 € | 1 794 240 € | €2.1m | 7 | 07.07.2021 |
| 2019 | 1 259 331 € | 123 555 € | 1 524 643 € | €2.0m | 7 | 27.01.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 13 927 € | 13 215 € | 171 € | 1 |
| 2025 | 453 438 € | 71 581 € | 1983 € | 1 |
| 2024 | 513 746 € | 64 804 € | 6524 € | 1 |
| 2023 | 316 813 € | 37 724 € | 17 474 € | 1 |
| 2022 | 2 991 024 € | 269 772 € | 21 372 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €14k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 171 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €122k | €37k | €71k | €223k |
| Riigimaksud 2025 | €54k | €11k | €5k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | 162 € | 162 € | 162 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €29k | €268k | €74k | €142k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €26k | €27k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €8k | €40k | €101k | €168k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €4k | €7k | €22k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €4k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 4 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €90k | €132k | €2.5m | €259k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €9k | €238k | €13k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €4k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 6 | 4 | 4 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiAmetlikud teadaanded (2)
Ametlikud Teadaanded · 13 h tagasiKeskkonnaamet15.12.2025#2540430
Keskkonnaamet24.11.2025#2532958
Riigihanked (15 · €8.3m)
Riigihangete register · 19 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 07.01.2023 | Taristu hooldus- ja remonttööd 2023-2026 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 4 800 000 € |
| 11.05.2021 | Võru valla 2021-2025 teehooldustööde raamleping | Võru Vallavalitsus | 770 000 € |
| 11.05.2021 | Võru valla 2021-2025 teehooldustööde raamleping | Võru Vallavalitsus | 770 000 € |
| 11.05.2021 | Võru valla 2021-2025 teehooldustööde raamleping | Võru Vallavalitsus | 770 000 € |
| 01.09.2021 | Setomaa vallateede remonditööd 2021. aastal | Setomaa Vallavalitsus | 45 006 € |
Näita ülejäänud (10)
| 01.09.2021 | Setomaa vallateede remonditööd 2021. aastal | Setomaa Vallavalitsus | 45 006 € |
| 11.05.2021 | Võru valla 2021-2025 teehooldustööde raamleping | Võru Vallavalitsus | 34 000 € |
| 11.04.2021 | Setomaa valla kruusateede suvine hööveldamine 2021-2023 | Setomaa Vallavalitsus | 53 € |
| 24.03.2021 | Teehooldeauto (raskeveoki) soetamine koos haagisega | OSAÜHING TARTU VALLA KOMMUNAAL | 110 000 € |
| 09.03.2021 | Võru valla kruusateede ehitus 2021 | Võru Vallavalitsus | 111 342 € |
| 25.09.2020 | Setomaa valla mustkattega teede ehitamine | Setomaa Vallavalitsus | 258 310 € |
| 21.09.2020 | Võru valla kruusateede ehitus II etapp 2020 | Võru Vallavalitsus | 127 077 € |
| 01.04.2020 | Võru valla kruusateede ehitus 2020 | Võru Vallavalitsus | 146 273 € |
| 30.03.2020 | Võru valla 2020.a. teehooldustööd | Võru Vallavalitsus | 185 000 € |
| 12.06.2018 | Teehoolduse teenus | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 130 000 € |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded20.08.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
20.08.2025
Muutmiskanne
Ä 20029047 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20029047 / 9 · Olek: Jõustunud
16.06.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 18 sündmust
16.06.2022
Muutmiskanne
Ä 20029047 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20029047 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20029047 / 6 · Olek: Jõustunud
02.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.07.2014
Muutmiskanne
Ä 20029047 / 5 · Olek: Jõustunud
28.05.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.05.2010
Muutmiskanne
Ä 20029047 / 4 · Olek: Jõustunud
07.08.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.08.2009
Muutmiskanne
Ä 29047 / 3 · Olek: Jõustunud
31.07.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 29047 / M3 · Olek: Jõustunud
14.07.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 29047 / M2 · Olek: Jõustunud
21.11.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 29047 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.07.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.07.2005
Muutmiskanne
Ä 29047 / 2 · Olek: Jõustunud
27.05.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
26.05.2005
Esmakanne
Ä 29047 · Olek: Jõustunud