Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.08.2005Äriregister
- Aadress
- Tartu mnt 80kADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56481684Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 82301 — Konverentside ja messide korraldamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100999273MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOE
OÜ Ermitex InvesteeringudJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10616506 · asutaja alates 22.08.2005
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 52 227 € | −111 428 € | 58 555 € | €209k | 1 | 27.06.2025 |
| 2023 | 848 758 € | 49 330 € | 169 983 € | €456k | 3 | 01.07.2024 |
| 2022 | 1 009 834 € | −150 588 € | 120 653 € | €524k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 792 467 € | 18 090 € | 271 241 € | €528k | 3 | 30.06.2022 |
| 2020 | 409 528 € | −60 839 € | 253 151 € | €445k | 3 | 26.03.2021 |
| 2019 | 1 807 564 € | 30 620 € | 353 990 € | €637k | 4 | 14.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 37 437 € | 7662 € | 2808 € | 1 |
| 2025 | 62 602 € | 14 071 € | 11 477 € | 1 |
| 2024 | 180 131 € | 36 986 € | 21 277 € | 2 |
| 2023 | 1 040 486 € | 76 466 € | 38 618 € | 4 |
| 2022 | 819 649 € | 42 232 € | 16 232 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €37k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €9k | €14k | €24k | €15k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €3k | €6k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €145k | €10k | €13k | €13k |
| Riigimaksud 2024 | €29k | 0 € | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €6k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €525k | €86k | €307k | €123k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €8k | €21k | €33k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €3k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €177k | €88k | €374k | €180k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €8k | €19k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | 0 € | €9k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Toetused (1 · €6k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
5598 €
Ajalugu (23)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10090870 / 11 · Olek: Jõustunud
11.07.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
11.07.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10090870 / 10 · Olek: Jõustunud
23.07.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 18 sündmust
23.07.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10090870 / 9 · Olek: Jõustunud
04.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
04.07.2019
Muutmiskanne
Ä 10090870 / 8 · Olek: Jõustunud
23.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
23.05.2018
Muutmiskanne
Ä 10090870 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10090870 / 6 · Olek: Jõustunud
04.09.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.09.2014
Muutmiskanne
Ä 10090870 / 5 · Olek: Jõustunud
28.08.2014
Muutmiskanne
Ä 10090870 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.01.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
11.01.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 90870 / 4 · Olek: Jõustunud
30.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 90870 / 3 · Olek: Jõustunud
19.10.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.10.2005
Muutmiskanne
Ä 90870 / 2 · Olek: Jõustunud
22.08.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
22.08.2005
Esmakanne
Ä 90870 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Aivar KuuskJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet