Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus tegevusala alusel registreeritud 19. september 2005. Põhitegevuskoht Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond.
24 Holding OÜ on osanik või juhtorganis veel 13 ettevõttes.
| Aasta | Müügitulu | Kasum |
|---|
Veebilehte ei õnnestunud analüüsida (fetch failed).
24 Holding OÜ on isikute kaudu seotud 25 muu ettevõttega. Sidemed tekivad 2 inimese kaudu, kes kannavad rolle nii siinses ettevõttes kui mujal. Tihedaim side jookseb Marko Milius kaudu (15 ettevõtet).
| Omakapital |
|---|
| Varad |
|---|
| Töötajaid |
|---|
| 2023 | – | – | – | – | – | 01.11.2024 | |
| 2022AUD | 43 040 € | 1 021 152 € | 27,3m € | 28,6m € | 6 | 21.09.2023 | |
| 2021AUD | 36 221 € | 4 803 419 € | 27,4m € | 27,4m € | 5 | 24.01.2023 | |
| 2020AUD | 23 457 € | 1 383 612 € | 22,6m € | 25,4m € | 5 | 27.05.2022 | |
| 2019AUD | 449 010 € | 3 295 806 € | 21,3m € | 22,7m € | 4 | 30.11.2020 |
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I-III kv | 12 000 € | 27 251 € | 26 165 € | 3 |
| 2025 | 0 € | 485 923 € | 32 629 € | 3 |
| 2024 | 109 547 € | 34 851 € | 32 430 € | 3 |
| 2023 | 43 106 € | 59 413 € | 24 829 € | 3 |
| 2022 | 107 623 € | 23 514 € | 19 048 € | 2 |
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 12k € | 0 € | 0 € | – |
| Riigimaksud 2026 | 10k € | 9k € | 8k € | – |
| Tööjõumaksud 2026 | 9k € | 8k € | 9k € | – |
| Töötajaid 2026 | 3 | 3 | 3 | – |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | 461k € | 8k € | 8k € | 9k € |
| Tööjõumaksud 2025 | 9k € | 8k € | 8k € | 8k € |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | 96k € | 1k € | 0 € | 12k € |
| Riigimaksud 2024 | 11k € | 7k € | 7k € | 9k € |
| Tööjõumaksud 2024 | 10k € | 7k € | 7k € | 7k € |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | 25k € | 12k € | 3k € | 3k € |
| Riigimaksud 2023 | 10k € | 7k € | 6k € | 36k € |
| Tööjõumaksud 2023 | 6k € | 6k € | 6k € | 7k € |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | 90k € | 6k € | 6k € | 6k € |
| Riigimaksud 2022 | 9k € | 5k € | 5k € | 5k € |
| Tööjõumaksud 2022 | 5k € | 5k € | 5k € | 5k € |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Arcedo OÜ | Asutaja | 14508713 |
| Eventoloco OÜ | Juhatuse liige | 12683961 |
| Flora Maja OÜ | Juhatuse liige | 12722081 |
| Invego Keila Pargikodud OÜ | Juhatuse liige | 14762498 |
| Invego Luccaranna OÜ | Juhatuse liige | 12025985 |
| Invego Tiskreoja OÜ | Juhatuse liige | 12884547 |
| Invego Volta1 OÜ | Juhatuse liige | 14778720 |
| Inventive OÜ | AsutajaJuhatuse liigeOsanik 100% | 12683145 |
| Livimo OÜ | Juhatuse liige | 17469149 |
| OpNet OÜ | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100% | 11171207 |
| OÜ Delvory | Juhatuse liige | 16268532 |
| Raadimõisa Kaupmehe OÜ | Juhatuse liige | 16280898 |
| StoneRiver Investments OÜ | Juhatuse liige | 17109416 |
| SunRiver Investments OÜ | Juhatuse liige | 11377831 |
| Õpetaja Maja OÜ | Juhatuse liige | 12394300 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Finaco Capital OÜ | Juhatuse liigeOsanik 100%Asutaja | 11171064 |
| Flora Maja OÜ | Juhatuse liige | 12722081 |
| Invego Keila Pargikodud OÜ | Juhatuse liige | 14762498 |
| Invego Luccaranna OÜ | Juhatuse liige | 12025985 |
| Invego Tiskreoja OÜ | Juhatuse liige | 12884547 |
| Invego Volta1 OÜ | Juhatuse liige | 14778720 |
| Raadimõisa Kaupmehe OÜ | Juhatuse liige | 16280898 |
| StoneRiver Investments OÜ | Juhatuse liige | 17109416 |
| SunRiver Investments OÜ | Juhatuse liige | 11377831 |
| Õpetaja Maja OÜ | Juhatuse liige | 12394300 |
Võrdlusrühm: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus, 11 892 tegutsevat ettevõtet, kes on esitanud aruande viimase kolme aasta jooksul.
Asutatud 2005. Sel aastal registreeriti 4152 osaühing, neist tegutseb praegu 4011 ehk 96,6%.