Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.11.2005Äriregister
- Aadress
- Jõekalda tn 5, Pirita linnaosa, Tallinn, 12012 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5039211 · +372 6232726Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 70201 — Äri- ja muu juhtimisalane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101380580MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3195,00 ۀriregister
- LEI
- 2549007RE00UAI277223 · väljastatud 17.11.2017GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 12 h tagasiSULVANIUS INVEST OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€55kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€74kviimane
€100k€25k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 54 570 € | 74 107 € | 415 625 € | €452k | 0 | 01.07.2025 |
| 2023 | 26 000 € | 20 490 € | 341 518 € | €434k | 0 | 19.06.2024 |
| 2022 | 36 100 € | 53 003 € | 321 028 € | €431k | 0 | 28.06.2023 |
| 2021 | 14 433 € | 29 342 € | 268 025 € | €380k | 0 | 29.06.2022 |
| 2020 | 340 € | −21 945 € | 238 684 € | €303k | 1 | 13.06.2021 |
| 2019 | 680 € | −22 822 € | 260 629 € | €293k | 1 | 22.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 8051 € | 1918 € | 0 € | — |
| 2025 | 41 865 € | 9399 € | 0 € | — |
| 2024 | 64 570 € | 13 260 € | 78 € | — |
| 2023 | 24 000 € | 5882 € | 940 € | — |
| 2022 | 38 500 € | 9092 € | 940 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €8k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €13k | €13k | €4k | €12k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €3k | 878 € | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €23k | €15k | €12k | €15k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €3k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | 78 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €2k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | 235 € | 235 € | 235 € | 235 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €12k | €9k | €9k | €9k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 235 € | 235 € | 235 € | 235 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10093062 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
22.06.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10093062 / 10 · Olek: Jõustunud
22.06.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10093062 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
29.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10093062 / 8 · Olek: Jõustunud
29.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10093062 / 7 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10093062 / 6 · Olek: Jõustunud
13.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
05.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10093062 / 5 · Olek: Jõustunud
31.12.2009
Muutmiskanne
Ä 93062 / 4 · Olek: Jõustunud
31.12.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 93062 / 3 · Olek: Jõustunud
28.12.2005
Muutmiskanne
Ä 93062 / 2 · Olek: Jõustunud
28.12.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.12.2005
Muutmiskanne
Ä 93062 / M1 · Olek: Jõustunud
02.11.2005
Esmakanne
Ä 93062 · Olek: Jõustunud
02.11.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Raul ParuskJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet