Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.12.2005Äriregister
- Aadress
- Valga mnt 32ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56643837Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101026394MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 823 287 € | 57 129 € | 667 225 € | €780k | 8 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 032 149 € | 238 394 € | 610 096 € | €768k | 7 | 01.07.2024 |
| 2022 | 809 871 € | −54 679 € | 371 702 € | €492k | 8 | 25.06.2023 |
| 2021 | 982 830 € | −55 754 € | 426 380 € | €512k | 3 | 30.06.2022 |
| 2020 | 803 383 € | 85 278 € | 482 135 € | €585k | 2 | 14.07.2021 |
| 2019 | 794 940 € | −60 834 € | 396 858 € | €514k | 10 | 23.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 178 884 € | 22 045 € | 11 270 € | 9 |
| 2025 | 930 206 € | 72 170 € | 40 590 € | 8 |
| 2024 | 1 038 307 € | 119 963 € | 33 884 € | 8 |
| 2023 | 904 624 € | 73 206 € | 28 861 € | 8 |
| 2022 | 843 838 € | 90 672 € | 41 263 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €179k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €214k | €205k | €198k | €314k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €11k | €19k | €20k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €10k | €10k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 7 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | €351k | €230k | €205k | €253k |
| Riigimaksud 2024 | €51k | €23k | €21k | €25k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €8k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €76k | €335k | €262k | €232k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €33k | €23k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €6k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €116k | €200k | €294k | €233k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €19k | €28k | €34k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €8k | €14k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 9 | 9 | 7 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 2 h tagasiRiigihanked (3 · €263k)
Riigihangete register · 1 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 29.07.2022 | Nõo Lasteaed Krõll rühmaruumide renoveerimine | Nõo Vallavalitsus | 66 450 € |
| 29.07.2022 | Nõo Lasteaed Krõll rühmaruumide renoveerimine | Nõo Vallavalitsus | 66 450 € |
| 08.12.2020 | Nõo Kultuurimaja saalide remont | Nõo Vallavalitsus | 129 680 € |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20030341 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
11.05.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20030341 / 10 · Olek: Jõustunud
11.05.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20030341 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20030341 / 8 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20030341 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.12.2014
Muutmiskanne
Ä 20030341 / 6 · Olek: Jõustunud
22.12.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 6
20.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20030341 / 5 · Olek: Jõustunud
20.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.01.2009
Muutmiskanne
Ä 30341 / 4 · Olek: Jõustunud
16.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.01.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.01.2006
Muutmiskanne
Ä 30341 / 3 · Olek: Jõustunud
14.12.2005
Muutmiskanne
Ä 30341 / 2 · Olek: Jõustunud
14.12.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.12.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
02.12.2005
Esmakanne
Ä 30341 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Raini RoometsJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet