Üldandmed
Äriregister · 57 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.01.2006Äriregister
- Aadress
- Metsakasti tee 12, Metsakasti küla, Viimsi vald, 74019 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 9699 — Muu mujal liigitamata teenindusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101515575MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 984500AB1C1DFEE4B271 · lapsed · väljastatud 01.02.2021 · uuendamine hilinenud 466 pGLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 57 min tagasiAsutajad
Äriregister · 57 min tagasiOE
OÜ Ermitex InvesteeringudJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10616506 · asutaja alates 02.01.2006
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 57 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 57 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 882 620 € | −6916 € | 203 145 € | €232k | 2 | 12.06.2025 |
| 2023 | 940 859 € | −31 508 € | 238 061 € | €294k | 2 | 17.06.2024 |
| 2022 | 1 365 639 € | 50 921 € | 279 569 € | €319k | 2 | 07.06.2023 |
| 2021 | 814 718 € | 116 238 € | 229 649 € | €261k | 2 | 02.06.2022 |
| 2020 | 516 585 € | 48 790 € | 121 911 € | €123k | 2 | 06.06.2021 |
| 2019 | 347 963 € | 4012 € | 76 121 € | €226k | 1 | 20.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 63 807 € | 0 € | 1805 € | — |
| 2025 | 414 316 € | 5173 € | 9338 € | — |
| 2024 | 1 067 755 € | 0 € | 13 748 € | — |
| 2023 | 1 082 052 € | 0 € | 11 245 € | — |
| 2022 | 1 716 302 € | 0 € | 8499 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €64k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €209k | €51k | €144k | €11k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | 0 € | €2k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €293k | €454k | €257k | €64k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €145k | €260k | €118k | €559k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €284k | €630k | €291k | €512k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10094675 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
07.01.2020
Muutmiskanne
Ä 10094675 / 10 · Olek: Jõustunud
07.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
23.10.2018
Muutmiskanne
Ä 10094675 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 19 sündmust
23.10.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
20.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10094675 / 8 · Olek: Jõustunud
20.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10094675 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
23.05.2013
Muutmiskanne
Ä 10094675 / 6 · Olek: Jõustunud
23.05.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.09.2012
Muutmiskanne
Ä 10094675 / 5 · Olek: Jõustunud
07.09.2012
Muutmiskanne
Ä 10094675 / 4 · Olek: Jõustunud
07.09.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.07.2012
Muutmiskanne
Ä 10094675 / M3 · Olek: Jõustunud
03.03.2011
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 10094675 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 94675 / 3 · Olek: Jõustunud
02.10.2007
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 94675 / M1 · Olek: Jõustunud
07.02.2006
Muutmiskanne
Ä 94675 / 2 · Olek: Jõustunud
07.02.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.01.2006
Esmakanne
Ä 94675 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Kaja MännikoJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Mauro PeduzziJuhatuse liige · 1 muu ettevõte