Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.05.2006Äriregister
- Aadress
- Pääsu tee 17-8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.comander.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56602078Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68329 — Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101075510MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19 561 € | 1030 € | 2712 € | €57k | 0 | 04.08.2025 |
| 2023 | 45 666 € | −1020 € | 1682 € | €64k | 1 | 08.07.2024 |
| 2022 | 56 422 € | −35 149 € | 2703 € | €66k | 2 | 14.01.2024 |
| 2021 | 41 398 € | −23 325 € | 37 852 € | €69k | 2 | 27.10.2023 |
| 2020 | 74 105 € | −12 748 € | 61 125 € | €94k | 2 | 27.03.2022 |
| 2019 | 109 147 € | −4597 € | 73 873 € | €82k | 2 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 806 € | 281 € | 0 € | — |
| 2025 | 20 072 € | 3599 € | 1134 € | 1 |
| 2024 | 13 871 € | 2244 € | 0 € | — |
| 2023 | 38 644 € | 5157 € | 3243 € | 2 |
| 2022 | 53 051 € | 10 723 € | 8690 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 806 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 281 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €6k | €6k | €8k | 403 € |
| Riigimaksud 2025 | 872 € | 977 € | €1k | 420 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 383 € | 751 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | 1 | — | — |
| Käive 2024 | €4k | €3k | €3k | €4k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | 405 € | 242 € | 423 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €18k | €11k | €4k | €5k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €1k | 313 € | 303 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | 831 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | 2 | — | — | — |
| Käive 2022 | €8k | €15k | €16k | €13k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Kinnistud (9 · 2,17 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 19 h tagasiSaarmase, Rooküla, Anija vald, Harju maakond
KinnisasiÄrimaa 100%14001:001:0782#14549502
1,08 ha
Kinnistusraamatust →Pääsu tee 17, Papsaare küla, Pärnu linn, Pärnu maakond
KorteriomandElamumaa 100%15904:003:1710#3845806
1351 m²
Kinnistusraamatust →Pääsu tee 17, Papsaare küla, Pärnu linn, Pärnu maakond
KorteriomandElamumaa 100%15904:003:1710#3845906
1351 m²
Kinnistusraamatust →Pääsu tee 17, Papsaare küla, Pärnu linn, Pärnu maakond
KorteriomandElamumaa 100%15904:003:1710#3846006
1351 m²
Kinnistusraamatust →Pääsu tee 17, Papsaare küla, Pärnu linn, Pärnu maakond
KorteriomandElamumaa 100%15904:003:1710#3845706
1351 m²
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (4)
Pääsu tee 17, Papsaare küla, Pärnu linn, Pärnu maakond
KorteriomandElamumaa 100%15904:003:1710#3846206
1351 m²
Kinnistusraamatust →Pääsu tee 17, Papsaare küla, Pärnu linn, Pärnu maakond
KorteriomandElamumaa 100%15904:003:1710#3846306
1351 m²
Kinnistusraamatust →Pääsu tee 17, Papsaare küla, Pärnu linn, Pärnu maakond
KorteriomandElamumaa 100%15904:003:1710#3846406
1351 m²
Kinnistusraamatust →Pääsu tee 17, Papsaare küla, Pärnu linn, Pärnu maakond
KorteriomandElamumaa 100%15904:003:1710#3846106
1351 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (27)
Äriregister kanded08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30031802 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.11.2023
Aruandetrahvimäärus
Ä 30031802 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30031802 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30031802 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 22 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30031802 / 6 · Olek: Jõustunud
29.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.11.2017
Muutmiskanne
Ä 30031802 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.09.2016
Muutmiskanne
Ä 30031802 / 4 · Olek: Jõustunud
14.02.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.02.2011
Muutmiskanne
Ä 30031802 / 3 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 31802 / 2 · Olek: Jõustunud
20.11.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 31802 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.09.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 31802 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.07.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
17.07.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 98227 / 4 · Olek: Jõustunud
13.07.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
13.07.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 31802 · Olek: Jõustunud
07.07.2006
Märkus
Kanne nr 3
07.07.2006
Märkus
Ä 98227 / 3 · Olek: Jõustunud
03.05.2006
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
03.05.2006
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 98227 / 2 · Olek: Jõustunud
02.05.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
02.05.2006
Esmakanne
Ä 98227 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Revo SaarmasJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Kristo SaarmasOsanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte