Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.06.2006Äriregister
- Aadress
- E. Vilde tee 78-12ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.indrekarula.comÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5110993Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 74201 — FotograafiaÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101184948MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1215 € | −3191 € | 10 221 € | €10k | 0 | 14.07.2025 |
| 2023 | 2605 € | −3633 € | 13 412 € | €14k | 0 | 17.07.2024 |
| 2022 | 18 341 € | 1814 € | 17 044 € | €17k | 0 | 23.10.2023 |
| 2021 | 12 725 € | 650 € | 15 234 € | €18k | 0 | 16.10.2023 |
| 2020 | 4660 € | −299 € | 14 584 € | €16k | 0 | 23.08.2023 |
| 2019 | 4401 € | −2518 € | 15 690 € | €16k | 1 | 24.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | — | — | — |
| 2025 | 0 € | — | — | — |
| 2024 | 1715 € | 96 € | 0 € | — |
| 2023 | 2670 € | 269 € | 0 € | — |
| 2022 | 17 926 € | 3282 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 750 € | 590 € | 0 € | 375 € |
| Riigimaksud 2024 | 34 € | 49 € | — | 13 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 565 € | 565 € | 0 € | €2k |
| Riigimaksud 2023 | 50 € | — | — | 219 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €2k | €6k | €6k | €4k |
| Riigimaksud 2022 | 966 € | 354 € | 718 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (29)
Äriregister kanded08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10098917 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10098917 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10098917 / 11 · Olek: Jõustunud
08.12.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 24 sündmust
08.12.2021
Muutmiskanne
Ä 10098917 / 10 · Olek: Jõustunud
22.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10098917 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10098917 / 9 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10098917 / 8 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10098917 / 7 · Olek: Jõustunud
02.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10098917 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10098917 / 6 · Olek: Jõustunud
29.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10098917 / 5 · Olek: Jõustunud
10.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10098917 / M3 · Olek: Jõustunud
02.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10098917 / M2 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 98917 / 4 · Olek: Jõustunud
26.10.2006
Märkus
Kanne nr 3
25.10.2006
Märkus
Ä 98917 / 3 · Olek: Jõustunud
24.07.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.07.2006
Muutmiskanne
Ä 98917 / 2 · Olek: Jõustunud
09.06.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
09.06.2006
Esmakanne
Ä 98917 · Olek: Jõustunud
25.05.2006
Esmakanne
Ä 98917 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
INDREK ARULAJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100% · 2 muud ettevõtet