Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.08.2006Äriregister
- Aadress
- Silgu tn 25ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5059414Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 4399 — Muud mujal liigitamata eriehitustöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101090993MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOE
OÜ Ermitex InvesteeringudJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10616506 · asutaja alates 23.08.2006
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 335 723 € | 34 332 € | 136 565 € | €151k | 3 | 25.06.2025 |
| 2023 | 308 834 € | 30 724 € | 102 233 € | €111k | 3 | 28.06.2024 |
| 2022 | 321 611 € | 20 263 € | 71 509 € | €80k | 3 | 07.07.2023 |
| 2021 | 84 531 € | −3229 € | 51 246 € | €60k | 2 | 21.02.2022 |
| 2020 | 222 572 € | 7676 € | 54 658 € | €80k | 2 | 18.08.2021 |
| 2019 | 120 826 € | 5503 € | 46 982 € | €51k | 2 | 29.01.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 30 884 € | 2730 € | 2707 € | 3 |
| 2025 | 245 309 € | 8712 € | 13 784 € | 3 |
| 2024 | 331 515 € | 35 984 € | 22 517 € | 3 |
| 2023 | 369 486 € | 29 262 € | 23 039 € | 5 |
| 2022 | 277 154 € | 14 486 € | 12 333 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €31k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €95k | €78k | €37k | €36k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | 0 € | €3k | 594 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €80k | €106k | €59k | €87k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €6k | €6k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €4k | €6k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €111k | €128k | €113k | €18k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €9k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €7k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Käive 2022 | €31k | €52k | €89k | €106k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €4k | 0 € | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €2k | €1k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 2 | 4 | 3 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10101294 / 11 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10101294 / 10 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 17 sündmust
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10101294 / 9 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10101294 / 8 · Olek: Jõustunud
02.04.2012
Muutmiskanne
Ä 10101294 / 7 · Olek: Jõustunud
31.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10101294 / M1 · Olek: Jõustunud
21.10.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
21.10.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10101294 / 6 · Olek: Jõustunud
30.09.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.09.2008
Muutmiskanne
Ä 101294 / 5 · Olek: Jõustunud
10.07.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.07.2008
Muutmiskanne
Ä 101294 / 4 · Olek: Jõustunud
18.10.2006
Märkus
Kanne nr 3
17.10.2006
Märkus
Ä 101294 / 3 · Olek: Jõustunud
18.09.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.09.2006
Muutmiskanne
Ä 101294 / 2 · Olek: Jõustunud
23.08.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
23.08.2006
Esmakanne
Ä 101294 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Lauri PettaiJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
Finest Foods OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
JL Holding OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liige
JLEDC OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liige
Mittetulundusühing Silgu T-2
Tegelik kasusaaja
osaühing Huu ja Kehard
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 25%Juhatuse liige
PEHold OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
PP Tuning Osaühing
Juhatuse liigeOsanik 50%Tegelik kasusaaja
Tallinn Rocca al Mare Lions Klubi
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja