Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.10.2006Äriregister
- Aadress
- MotohalliADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56577252Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101093411MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 6 h tagasiOÜ Rembatas on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31 500 € | −17 667 € | 475 531 € | €1.6m | 1 | 26.06.2025 |
| 2023 | 3300 € | 201 916 € | 494 083 € | €1.5m | 0 | 28.06.2024 |
| 2022 | 19 300 € | −50 878 € | 292 167 € | €1.9m | 2 | 09.10.2023 |
| 2021 | 108 257 € | −181 797 € | 343 045 € | €1.2m | 0 | 29.06.2023 |
| 2020 | 124 347 € | 53 178 € | 524 842 € | €1.2m | 0 | 09.06.2021 |
| 2019 | 755 917 € | 169 778 € | 471 664 € | €1.1m | 1 | 05.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 874 € | 1403 € | 1 |
| 2025 | 21 051 € | 4459 € | 5544 € | 1 |
| 2024 | 121 883 € | 26 203 € | 3360 € | 1 |
| 2023 | 3300 € | 9258 € | 9848 € | 1 |
| 2022 | 69 032 € | 4656 € | 10 901 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 874 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | €13k | €8k | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 3 € | €3k | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | 0 € | €80k | €32k | €10k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 803 € | €5k | €20k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 840 € | 840 € | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | 0 € | €3k | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €3k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | — | — | — |
| Käive 2022 | €6k | €63k | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | 453 € | 781 € | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded26.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20036667 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20036667 / 9 · Olek: Jõustunud
05.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
05.10.2020
Muutmiskanne
Ä 20036667 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 19 sündmust
01.10.2020
Muutmiskanne
Ä 20036667 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20036667 / 7 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20036667 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20036667 / 5 · Olek: Jõustunud
03.02.2017
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20036667 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.08.2016
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 20036667 / M3 · Olek: Jõustunud
25.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20036667 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.02.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20036667 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20036667 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.12.2008
Muutmiskanne
Ä 36667 / 3 · Olek: Jõustunud
27.12.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.12.2006
Muutmiskanne
Ä 36667 / 2 · Olek: Jõustunud
04.10.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
04.10.2006
Esmakanne
Ä 36667 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Peeter PõldaruJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet