Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.06.2007Äriregister
- Aadress
- Veski tn 5-2, Antsla linn, Antsla vald, 66404 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55553258Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81301 — Maastiku hooldus ja korrashoidÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101154923MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 816 € | −3003 € | 4297 € | €7k | 0 | 27.06.2025 |
| 2023 | 10 380 € | −15 719 € | 7300 € | €11k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | 224 987 € | −14 880 € | 30 303 € | €49k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 172 001 € | 1718 € | 57 590 € | €89k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 241 517 € | 12 500 € | 57 324 € | €69k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 258 702 € | 43 362 € | 44 824 € | €73k | 2 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 524 € | 0 € | 0 € | — |
| 2025 | 2837 € | 110 € | 0 € | — |
| 2024 | 816 € | 45 € | 0 € | — |
| 2023 | 11 420 € | 1531 € | 1531 € | 1 |
| 2022 | 12 164 € | 1416 € | 2663 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 524 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 740 € | €1k | €1k |
| Riigimaksud 2025 | — | 56 € | — | 54 € |
| Tööjõumaksud 2025 | — | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | 281 € | 390 € | 145 € |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 41 € | 4 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 0 € | €9k | €2k | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | 851 € | 680 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | 86 € | 57 € | 26 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2022 | €11k | 0 € | 307 € | 833 € |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 228 € | €1k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 66 € | 321 € | €1k | 905 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 3 | 2 | 3 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAjalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20038786 / 7 · Olek: Jõustunud
25.11.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
25.11.2019
Muutmiskanne
Ä 20038786 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20038786 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20038786 / 4 · Olek: Jõustunud
29.06.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.06.2017
Muutmiskanne
Ä 20038786 / 3 · Olek: Jõustunud
02.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20038786 / 2 · Olek: Jõustunud
04.06.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
04.06.2007
Esmakanne
Ä 38786 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Indrek PedajaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Kalle MensAsutaja · 1 muu ettevõte