Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.07.2007Äriregister
- Aadress
- Oru tn 18aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.sarosest.comÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +7 8123275495 · +372 3566320Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 22249 — Muude plastist ehitustoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101176202MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi sarosest.com6 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 999 567 € | −278 081 € | 570 718 € | €1.5m | 23 | 18.03.2026 |
| 2024 | 1 416 848 € | −186 789 € | 848 799 € | €1.9m | 24 | 02.04.2025 |
| 2023AUD | 3 665 597 € | −68 282 € | 1 035 588 € | €2.1m | 28 | 18.06.2024 |
| 2022AUD | 4 173 464 € | −409 274 € | 1 103 870 € | €1.9m | 27 | 18.05.2023 |
| 2021AUD | 3 829 949 € | 19 986 € | 1 513 144 € | €1.7m | 27 | 22.06.2022 |
| 2020AUD | 4 005 649 € | −50 805 € | 1 493 158 € | €1.7m | 26 | 09.06.2021 |
| 2019AUD | 5 979 820 € | 93 514 € | 1 543 963 € | €1.8m | 26 | 17.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 274 401 € | 56 855 € | 58 693 € | 23 |
| 2025 | 1 151 720 € | 305 092 € | 226 491 € | 23 |
| 2024 | 1 690 548 € | 438 401 € | 266 092 € | 25 |
| 2023 | 5 965 930 € | 262 289 € | 259 987 € | 28 |
| 2022 | 5 998 358 € | 298 242 € | 231 222 € | 27 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €274k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €57k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €59k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 23 | — | — | — |
| Käive 2025 | €297k | €333k | €263k | €259k |
| Riigimaksud 2025 | €77k | €68k | €73k | €87k |
| Tööjõumaksud 2025 | €62k | €55k | €54k | €55k |
| Töötajaid 2025 | 23 | 23 | 23 | 23 |
| Käive 2024 | €575k | €453k | €379k | €284k |
| Riigimaksud 2024 | €72k | €141k | €134k | €91k |
| Tööjõumaksud 2024 | €67k | €67k | €70k | €62k |
| Töötajaid 2024 | 28 | 27 | 27 | 25 |
| Käive 2023 | €1.2m | €1.3m | €2.2m | €1.3m |
| Riigimaksud 2023 | €65k | €70k | €65k | €62k |
| Tööjõumaksud 2023 | €63k | €68k | €66k | €63k |
| Töötajaid 2023 | 28 | 28 | 28 | 28 |
| Käive 2022 | €649k | €1.1m | €1.7m | €2.5m |
| Riigimaksud 2022 | €56k | €88k | €62k | €92k |
| Tööjõumaksud 2022 | €53k | €56k | €54k | €68k |
| Töötajaid 2022 | 25 | 25 | 27 | 27 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40020340 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
10.06.2021
Korraldav määrus
Ä 40020340 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40020340 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 13 sündmust
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40020340 / 5 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.01.2012
Muutmiskanne
Ä 40020340 / 4 · Olek: Jõustunud
11.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.11.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 20340 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.01.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 20340 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.09.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 20340 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.01.2008
Muutmiskanne
Ä 20340 / 3 · Olek: Jõustunud
24.01.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.09.2007
Muutmiskanne
Ä 20340 / 2 · Olek: Jõustunud
19.09.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.07.2007
Esmakanne
Ä 20340 · Olek: Jõustunud
25.07.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.