Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.08.2007Äriregister
- Aadress
- Ravila tee 3a-6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5205922Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101171401MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiOA
OÜ Altius ConsultVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 16.08.2007
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 864 436 € | 545 € | 3302 € | €74k | 7 | 25.06.2025 |
| 2023 | 1 068 403 € | −13 424 € | 2757 € | €66k | 9 | 29.05.2024 |
| 2022 | 1 947 555 € | 4030 € | 16 181 € | €109k | 9 | 15.06.2023 |
| 2021 | 1 497 917 € | 4600 € | 12 151 € | €81k | 6 | 29.06.2022 |
| 2020 | 436 903 € | −81 291 € | 7550 € | €77k | 5 | 21.06.2021 |
| 2019 | 296 507 € | 83 820 € | 88 841 € | €160k | 1 | 16.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 57 016 € | 20 488 € | 9191 € | 4 |
| 2025 | 455 595 € | 52 164 € | 19 711 € | 5 |
| 2024 | 928 595 € | 78 842 € | 37 465 € | 9 |
| 2023 | 1 205 393 € | 91 552 € | 54 035 € | 6 |
| 2022 | 1 918 219 € | 116 570 € | 50 244 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €57k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €4k | €18k | €216k | €217k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €4k | €22k | €21k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €5k | €10k |
| Töötajaid 2025 | — | — | 8 | 5 |
| Käive 2024 | €244k | €368k | €257k | €59k |
| Riigimaksud 2024 | €22k | €22k | €24k | €10k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €11k | €20k | 838 € |
| Töötajaid 2024 | 6 | 11 | 11 | 9 |
| Käive 2023 | €424k | €348k | €303k | €130k |
| Riigimaksud 2023 | €36k | €23k | €23k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €19k | €16k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 10 | 7 | 6 |
| Käive 2022 | €440k | €667k | €385k | €426k |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €23k | €37k | €31k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €10k | €14k | €15k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 8 | 10 | 10 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 48 min tagasiAjalugu (22)
Äriregister kanded27.02.2024
Muutmiskanne
Ä 10111300 / 11 · Olek: Jõustunud
27.02.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10111300 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
10.02.2021
Muutmiskanne
Ä 10111300 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
10.02.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10111300 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10111300 / 7 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
04.08.2015
Muutmiskanne
Ä 10111300 / 6 · Olek: Jõustunud
04.08.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 6
24.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10111300 / 4 · Olek: Jõustunud
24.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10111300 / 5 · Olek: Jõustunud
24.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
24.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.06.2010
Muutmiskanne
Ä 10111300 / 3 · Olek: Jõustunud
30.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.08.2007
Muutmiskanne
Ä 111300 / 2 · Olek: Jõustunud
30.08.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.08.2007
Esmakanne
Ä 111300 · Olek: Jõustunud
16.08.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Andrea KotkasJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet