Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.10.2007Äriregister
- Aadress
- Koidula tn 19ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.foodtech.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5020377 · +372 3853082 · +372 53463354Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33121 — Masinate ja seadmete remont ning hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101194970MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (4)
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 3 h tagasiAP
aktsiaselts Papli InvestJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10315940 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 50%
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiWeide Invest OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 h tagasi foodtech.ee3 tehnoloogiat tuvastatud
JavaScript-teek
jQuery
UI raamistik
Bootstrap
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 380 203 € | 3621 € | 1 698 835 € | €2.2m | 17 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 2 696 581 € | 202 769 € | 1 755 214 € | €2.3m | 17 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 2 512 630 € | 244 704 € | 1 607 445 € | €2.0m | 14 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 2 459 784 € | 370 756 € | 1 542 741 € | €1.8m | 13 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 2 398 793 € | 281 507 € | 1 331 985 € | €1.6m | 13 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 3 248 322 € | 196 801 € | 1 175 478 € | €1.6m | 14 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 647 045 € | 93 880 € | 45 292 € | 15 |
| 2025 | 3 049 201 € | 467 665 € | 182 054 € | 15 |
| 2024 | 3 354 633 € | 531 398 € | 172 180 € | 17 |
| 2023 | 3 573 337 € | 485 815 € | 151 382 € | 17 |
| 2022 | 3 357 483 € | 477 528 € | 130 703 € | 15 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €647k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €94k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €45k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 15 | — | — | — |
| Käive 2025 | €970k | €451k | €762k | €866k |
| Riigimaksud 2025 | €110k | €84k | €150k | €124k |
| Tööjõumaksud 2025 | €45k | €46k | €46k | €45k |
| Töötajaid 2025 | 17 | 16 | 15 | 15 |
| Käive 2024 | €972k | €1.1m | €613k | €687k |
| Riigimaksud 2024 | €132k | €138k | €126k | €136k |
| Tööjõumaksud 2024 | €41k | €45k | €43k | €43k |
| Töötajaid 2024 | 17 | 17 | 17 | 17 |
| Käive 2023 | €686k | €763k | €1.4m | €760k |
| Riigimaksud 2023 | €103k | €101k | €172k | €109k |
| Tööjõumaksud 2023 | €35k | €36k | €40k | €40k |
| Töötajaid 2023 | 15 | 16 | 16 | 17 |
| Käive 2022 | €788k | €822k | €802k | €945k |
| Riigimaksud 2022 | €120k | €85k | €137k | €136k |
| Tööjõumaksud 2022 | €29k | €28k | €35k | €39k |
| Töötajaid 2022 | 13 | 15 | 16 | 15 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30034377 / 8 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30034377 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 12 sündmust
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30034377 / 6 · Olek: Jõustunud
30.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.04.2012
Muutmiskanne
Ä 30034377 / 5 · Olek: Jõustunud
20.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30034377 / 4 · Olek: Jõustunud
30.11.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
30.11.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 34377 / 3 · Olek: Jõustunud
26.11.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.11.2009
Muutmiskanne
Ä 34377 / 2 · Olek: Jõustunud
26.11.2009
Muutmiskanne
Ä 34377 / M2 · Olek: Jõustunud
12.10.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
12.10.2007
Esmakanne
Ä 34377 · Olek: Jõustunud
08.10.2007
Esmakanne
Ä 34377 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 13 ettevõttes.
Meelis PajumanJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Andrus SontsTegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Janek SillamaaNõukogu liige · 2 muud ettevõtet