Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.12.2007Äriregister
- Aadress
- Antsutoa-JaaniADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5278767Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02201 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101200615MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 665 052 € | 1783 € | 1 113 347 € | €2.4m | 16 | 09.06.2025 |
| 2023AUD | 2 091 549 € | 35 442 € | 1 111 565 € | €2.0m | 15 | 18.06.2024 |
| 2022AUD | 1 953 164 € | 369 830 € | 1 076 123 € | €1.9m | 13 | 01.06.2023 |
| 2021 | 1 599 943 € | 141 878 € | 624 435 € | €1.3m | 12 | 20.06.2022 |
| 2020 | 1 109 601 € | 2906 € | 482 557 € | €1.0m | 12 | 25.06.2021 |
| 2019 | 1 388 477 € | 28 052 € | 479 651 € | €1.0m | 12 | 28.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 449 041 € | 103 898 € | 60 990 € | 16 |
| 2025 | 2 156 472 € | 496 461 € | 243 137 € | 18 |
| 2024 | 2 016 114 € | 255 422 € | 189 700 € | 16 |
| 2023 | 2 271 501 € | 271 886 € | 162 125 € | 16 |
| 2022 | 1 935 647 € | 335 537 € | 131 346 € | 14 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €449k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €104k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €61k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | €496k | €697k | €426k | €538k |
| Riigimaksud 2025 | €116k | €161k | €77k | €142k |
| Tööjõumaksud 2025 | €59k | €74k | €42k | €68k |
| Töötajaid 2025 | 17 | 17 | 17 | 18 |
| Käive 2024 | €547k | €321k | €476k | €671k |
| Riigimaksud 2024 | €96k | €84k | €17k | €59k |
| Tööjõumaksud 2024 | €45k | €55k | €37k | €53k |
| Töötajaid 2024 | 15 | 15 | 15 | 16 |
| Käive 2023 | €661k | €380k | €567k | €663k |
| Riigimaksud 2023 | €90k | €92k | €9k | €81k |
| Tööjõumaksud 2023 | €47k | €43k | €28k | €44k |
| Töötajaid 2023 | 14 | 14 | 16 | 16 |
| Käive 2022 | €263k | €419k | €475k | €779k |
| Riigimaksud 2022 | €40k | €72k | €90k | €134k |
| Tööjõumaksud 2022 | €31k | €31k | €26k | €44k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 11 | 14 | 14 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiRiigihanked (5 · €22.7m)
Riigihangete register · 16 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 24.04.2023 | Uuendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Edela regioonis 2023-2 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 5 583 600 € |
| 11.04.2023 | Uuendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Edela regioonis 2023-1 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 6 700 800 € |
| 09.01.2023 | Raie- ja kokkuveoteenus | Riigimetsa Majandamise Keskus | 150 000 € |
| 29.06.2022 | Uuendusraie raie- ning kokkuveoteenuste tellimine Edela regioonis Pärnu piirkonnas (Vändra) | Riigimetsa Majandamise Keskus | 300 000 € |
| 29.07.2021 | Objektipõhiste raieteenuste raamleping | Riigimetsa Majandamise Keskus | 10 000 000 € |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30034682 / 7 · Olek: Jõustunud
06.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.04.2018
Muutmiskanne
Ä 30034682 / 6 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30034682 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30034682 / 4 · Olek: Jõustunud
05.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30034682 / 3 · Olek: Jõustunud
04.01.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
04.01.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 34682 / 2 · Olek: Jõustunud
12.12.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
11.12.2007
Esmakanne
Ä 34682 · Olek: Jõustunud
07.12.2007
Esmakanne
Ä 34682 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Indrek MerasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte