Overview
Business Register · 1 h ago- Legal form
- Osaühing
- Date of first registration
- 12.12.2007e-Business Register
- Address
- Antsutoa-Jaani, Tõhela küla, Pärnu linn, 88102 Pärnu maakondADS · e-Business Register
- E-mail address
- [email protected]e-Business Register
- Telephone
- +372 5278767e-Business Register
- Principal activity
- EMTAK 02201 — Logginge-Business Register · ETCB
- VAT number
- EE101200615ETCB · VAT-registered
- Share capital
- 2556,00 €e-Business Register
Officers
Äriregister · 1 h agoFounders
Äriregister · 1 h agoShareholders
Äriregister · 1 h agoBeneficial owners
Äriregister · 1 h agoAnnual reports (6)
e-Business Register · annual reports · 1 päeva tagasi| Year | Revenue | Profit | Equity | Assets | Employees | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 665 052 € | 1783 € | 1 113 347 € | €2.4m | 16 | 09.06.2025 |
| 2023AUD | 2 091 549 € | 35 442 € | 1 111 565 € | €2.0m | 15 | 18.06.2024 |
| 2022AUD | 1 953 164 € | 369 830 € | 1 076 123 € | €1.9m | 13 | 01.06.2023 |
| 2021 | 1 599 943 € | 141 878 € | 624 435 € | €1.3m | 12 | 20.06.2022 |
| 2020 | 1 109 601 € | 2906 € | 482 557 € | €1.0m | 12 | 25.06.2021 |
| 2019 | 1 388 477 € | 28 052 € | 479 651 € | €1.0m | 12 | 28.09.2020 |
Original files (PDF, XBRL) — in the e-Business Register.View reports on e-Business Register
Taxes, revenue and employees
Estonian Tax and Customs Board · 10.04.2026 as of| Year | Revenue (a) | State taxes | Taxes on workforce | Employees (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I Q | 449 041 € | 103 898 € | 60 990 € | 16 |
| 2025 | 2 156 472 € | 496 461 € | 243 137 € | 18 |
| 2024 | 2 016 114 € | 255 422 € | 189 700 € | 16 |
| 2023 | 2 271 501 € | 271 886 € | 162 125 € | 16 |
| 2022 | 1 935 647 € | 335 537 € | 131 346 € | 14 |
Quarterly breakdown
| Year | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Revenue 2026 | €449k | — | — | — |
| State taxes 2026 | €104k | — | — | — |
| Taxes on workforce 2026 | €61k | — | — | — |
| Employees 2026 | 16 | — | — | — |
| Revenue 2025 | €496k | €697k | €426k | €538k |
| State taxes 2025 | €116k | €161k | €77k | €142k |
| Taxes on workforce 2025 | €59k | €74k | €42k | €68k |
| Employees 2025 | 17 | 17 | 17 | 18 |
| Revenue 2024 | €547k | €321k | €476k | €671k |
| State taxes 2024 | €96k | €84k | €17k | €59k |
| Taxes on workforce 2024 | €45k | €55k | €37k | €53k |
| Employees 2024 | 15 | 15 | 15 | 16 |
| Revenue 2023 | €661k | €380k | €567k | €663k |
| State taxes 2023 | €90k | €92k | €9k | €81k |
| Taxes on workforce 2023 | €47k | €43k | €28k | €44k |
| Employees 2023 | 14 | 14 | 16 | 16 |
| Revenue 2022 | €263k | €419k | €475k | €779k |
| State taxes 2022 | €40k | €72k | €90k | €134k |
| Taxes on workforce 2022 | €31k | €31k | €26k | €44k |
| Employees 2022 | 12 | 11 | 14 | 14 |
Licences (1)
Majandustegevuse register · 12 h tagasiPublic procurements (5 · €22.7m)
Riigihangete register · 12 h tagasi| Date | Procurement | Buyer | Amount |
|---|---|---|---|
| 24.04.2023 | Uuendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Edela regioonis 2023-2 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 5 583 600 € |
| 11.04.2023 | Uuendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Edela regioonis 2023-1 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 6 700 800 € |
| 09.01.2023 | Raie- ja kokkuveoteenus | Riigimetsa Majandamise Keskus | 150 000 € |
| 29.06.2022 | Uuendusraie raie- ning kokkuveoteenuste tellimine Edela regioonis Pärnu piirkonnas (Vändra) | Riigimetsa Majandamise Keskus | 300 000 € |
| 29.07.2021 | Objektipõhiste raieteenuste raamleping | Riigimetsa Majandamise Keskus | 10 000 000 € |
History (15)
e-Business Register · entries01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30034682 / 7 · Olek: Jõustunud
06.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.04.2018
Muutmiskanne
Ä 30034682 / 6 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30034682 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30034682 / 4 · Olek: Jõustunud
05.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30034682 / 3 · Olek: Jõustunud
04.01.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
04.01.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 34682 / 2 · Olek: Jõustunud
12.12.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
11.12.2007
Esmakanne
Ä 34682 · Olek: Jõustunud
07.12.2007
Esmakanne
Ä 34682 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Connected companies
Via the same personPersons connected to this company also hold roles in 1 other company.
Indrek MerasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 other company