Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.09.2007Äriregister
- Aadress
- Ülesõidu tn 29ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- bonefarm.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5212783Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101350031MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 23 h tagasi bonefarm.ee2 tehnoloogiat tuvastatud
Raamistik
Nuxt.js
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 34 338 € | −345 € | 60 628 € | €64k | 1 | 30.05.2025 |
| 2023 | 46 610 € | −311 € | 60 973 € | €66k | 1 | 10.04.2024 |
| 2022 | 46 607 € | −1503 € | 61 284 € | €66k | 1 | 15.06.2023 |
| 2021 | 43 941 € | 6275 € | 62 787 € | €67k | 1 | 29.06.2022 |
| 2020 | 37 270 € | −1583 € | 56 512 € | €60k | 1 | 11.06.2021 |
| 2019 | 42 586 € | 2658 € | 58 095 € | €63k | 1 | 07.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 17 323 € | 5582 € | 2468 € | — |
| 2025 | 46 828 € | 18 689 € | 10 104 € | — |
| 2024 | 33 046 € | 15 946 € | 10 469 € | — |
| 2023 | 49 664 € | 20 731 € | 12 675 € | — |
| 2022 | 50 797 € | 18 397 € | 10 563 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €17k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €9k | €12k | €20k | €6k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €5k | €7k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €9k | €12k | €4k | €9k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €5k | €1k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €3k | 736 € | €2k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €10k | €12k | €13k | €15k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €4k | €6k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €2k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €11k | €11k | €13k | €16k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €5k | €5k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded09.05.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
09.05.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10112429 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10112429 / 7 · Olek: Jõustunud
06.01.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
06.01.2021
Muutmiskanne
Ä 10112429 / 6 · Olek: Jõustunud
23.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
23.05.2018
Muutmiskanne
Ä 10112429 / 5 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10112429 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10112429 / 3 · Olek: Jõustunud
21.08.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 10112429 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10112429 / 2 · Olek: Jõustunud
27.09.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
27.09.2007
Esmakanne
Ä 112429 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Taavi SaftJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet