Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Kohaliku omavalitsuse asutus
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.01.2016Äriregister
- Aadress
- Vabaduse väljak 7, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 15199 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6404218Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 84139 — Muud majandustegevust toetavad tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100671740MTA · käibemaksukohustuslane
Muud isikud
Äriregister · 8 h tagasiKV
Sünniaeg 1971 · 55 a · asutuse esindusõiguslik isik alates 06.03.2018
Asutuse esindusõiguslik isik
Tütarettevõtted
Äriregister osanikud · 8 h tagasiTallinna Strateegiakeskus on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Kõrgemalseisev asutus
Äriregister · 8 h tagasiTallinna Strateegiakeskus on kõrgemalseisev asutus 1 ettevõttele.
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 419 040 € | 1 808 862 € | 1 908 426 € | 327 |
| 2025 | 1 915 992 € | 6 622 164 € | 6 877 818 € | 334 |
| 2024 | 1 331 657 € | 6 890 912 € | 7 211 114 € | 339 |
| 2023 | 1 519 562 € | 6 609 087 € | 6 859 857 € | 381 |
| 2022 | 872 913 € | 5 534 960 € | 5 800 775 € | 371 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €419k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1.8m | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1.9m | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 327 | — | — | — |
| Käive 2025 | €559k | €367k | €449k | €540k |
| Riigimaksud 2025 | €1.8m | €1.6m | €1.6m | €1.7m |
| Tööjõumaksud 2025 | €1.8m | €1.6m | €1.7m | €1.7m |
| Töötajaid 2025 | 336 | 337 | 339 | 334 |
| Käive 2024 | €305k | €273k | €445k | €308k |
| Riigimaksud 2024 | €2.0m | €1.6m | €2.0m | €1.4m |
| Tööjõumaksud 2024 | €2.1m | €1.6m | €2.0m | €1.5m |
| Töötajaid 2024 | 369 | 377 | 341 | 339 |
| Käive 2023 | €319k | €372k | €497k | €331k |
| Riigimaksud 2023 | €1.7m | €1.5m | €1.8m | €1.6m |
| Tööjõumaksud 2023 | €1.8m | €1.6m | €1.8m | €1.6m |
| Töötajaid 2023 | 378 | 383 | 380 | 381 |
| Käive 2022 | €202k | €229k | €257k | €185k |
| Riigimaksud 2022 | €1.4m | €1.3m | €1.5m | €1.3m |
| Tööjõumaksud 2022 | €1.5m | €1.3m | €1.6m | €1.4m |
| Töötajaid 2022 | 358 | 360 | 364 | 371 |
Toetused (6 · €847k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISDMO turismisihtkohtade juhtimisorganisatsioonide sihtfinantseerimise programm 2026Riigieelarve (RE)2026
186 867 €
EISDMO turismisihtkohtade juhtimisorganisatsioonide sihtfinantseerimise programm 2025Riigieelarve (RE)2024
186 867 €
EISTurismisihtkohtade juhtimisorganisatsioonide toetusRiigieelarve (RE)2023
149 000 €
EISTurismisektori tootearenduse toetusEL kriisirahastus majanduse elavdamiseks (REACT-EU)2022
150 994 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2022
150 994 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2016
21 930 €
Ajalugu (12)
Äriregister kanded13.01.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
13.01.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
G 50045929 / 6 · Olek: Jõustunud
06.01.2021
Asutuste ühinemiskanne (ühendava asutuse registrikaardile)
Kanne nr 5
06.01.2021
Asutuste ühinemiskanne (ühendava asutuse registrikaardile)
G 50045929 / 5 · Olek: Jõustunud
03.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
03.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
G 50045929 / 4 · Olek: Jõustunud
06.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.03.2018
Muutmiskanne
G 50045929 / 3 · Olek: Jõustunud
13.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.12.2017
Muutmiskanne
G 50045929 / 2 · Olek: Jõustunud
29.01.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
29.01.2016
Esmakanne
G 50045929 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Kairi VaherAsutuse esindusõiguslik isik · 6 muud ettevõtet