Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.02.2008Äriregister
- Aadress
- Valukoja tn 8/1, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, 11415 Harju maakondADS / Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 82991 — Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 9845002E77509AFD1C87 · väljastatud 11.04.2023 · uuendamine 54 pGLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 17 h tagasiEspen Capital Management OÜ on osanik või juhtorganis veel 8 ettevõttes.
- Credit.ee OÜ (11898079) Asutaja
- GRZ Media OÜ (11490409) Asutaja
- Hansen Consult OÜ (11532154) Osanik 100%
- HEMLEX OÜ (12963784) Osanik 50%
- Hyden OÜ (14304608) Osanik 100%
- Legal Entity Compliance OÜ (17376873) Asutaja, Osanik 51%
- Superpowers OÜ (12991740) Asutaja
- Schoolify OÜ (16147294) Asutaja (läbi HEMLEX OÜ)
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€26kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-20kviimane
€500k0 €€-500k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 26 049 € | −20 424 € | 600 868 € | €1.0m | 0 | 08.07.2025 |
| 2023 | 39 363 € | 485 967 € | 621 293 € | €1.0m | 0 | 31.08.2024 |
| 2022 | 36 905 € | −9473 € | 135 326 € | €614k | 0 | 13.07.2023 |
| 2021 | 0 € | −46 361 € | 144 799 € | €635k | 0 | 23.08.2022 |
| 2020 | 2000 € | −294 516 € | 191 160 € | €681k | 0 | 21.08.2022 |
| 2019 | 10 000 € | 1999 € | 485 676 € | €494k | 0 | 07.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 50 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | — | — | — | 50 € |
| Tööjõumaksud 2024 | — | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded13.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 10116154 / M5 · Olek: Jõustunud
08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10116154 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.05.2024
Muutmiskanne
Ä 10116154 / 9 · Olek: Jõustunud
06.05.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
25.04.2024
Muutmiskanne
Ä 10116154 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 18 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10116154 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
28.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10116154 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.11.2019
Muutmiskanne
Ä 10116154 / 7 · Olek: Jõustunud
29.11.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
15.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10116154 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10116154 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10116154 / 5 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10116154 / 4 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.03.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10116154 / 3 · Olek: Jõustunud
04.03.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
03.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10116154 / 2 · Olek: Jõustunud
03.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.02.2008
Esmakanne
Ä 116154 · Olek: Jõustunud
19.02.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Margus OidekiviJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet