Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.09.2008Äriregister
- Aadress
- Valukoja tn 8/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 82101 — Büroohaldus ja selle abitegevusedÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiEC
Espen Capital Management OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 11470507 · osanik alates 03.12.2024
Osanik 100%
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 270 168 € | −25 284 € | 851 434 € | €1.1m | 1 | 07.07.2025 |
| 2023 | 148 674 € | 470 € | 876 718 € | €1.2m | 1 | 31.07.2024 |
| 2022 | 166 918 € | 26 169 € | 876 248 € | €943k | 3 | 08.07.2023 |
| 2021 | 316 697 € | 17 833 € | 850 080 € | €928k | 2 | 21.08.2022 |
| 2020 | 166 258 € | 23 141 € | 832 247 € | €1.0m | 2 | 31.10.2021 |
| 2019 | 448 452 € | 73 832 € | 809 106 € | €1.0m | 3 | 22.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | — | — | — |
| 2025 | 309 999 € | 31 955 € | 1816 € | — |
| 2024 | 257 797 € | 0 € | 4138 € | 2 |
| 2023 | 236 084 € | 2495 € | 4486 € | 1 |
| 2022 | 170 699 € | 33 412 € | 24 640 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €76k | €90k | €123k | €22k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | 0 € | €29k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | 228 € | 143 € | 92 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €31k | €65k | €78k | €84k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | 735 € | 661 € | 882 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €26k | €32k | €93k | €85k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | 876 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | 882 € | €1k | 882 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €39k | €43k | €52k | €36k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €5k | €10k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €4k | €6k | €10k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Ajalugu (27)
Äriregister kanded03.12.2024
Muutmiskanne
Ä 10120878 / 12 · Olek: Jõustunud
03.12.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 12
08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10120878 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10120878 / 11 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 22 sündmust
08.07.2023
Muutmiskanne
Ä 10120878 / 10 · Olek: Jõustunud
08.07.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.06.2022
Muutmiskanne
Ä 10120878 / 9 · Olek: Jõustunud
02.06.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 9
19.04.2021
Muutmiskanne
Ä 10120878 / 8 · Olek: Jõustunud
19.04.2021
Muutmiskanne
Ä 10120878 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 8
25.05.2018
Muutmiskanne
Ä 10120878 / 7 · Olek: Jõustunud
25.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10120878 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
25.05.2017
Muutmiskanne
Ä 10120878 / 5 · Olek: Jõustunud
25.05.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.04.2017
Muutmiskanne
Ä 10120878 / 4 · Olek: Jõustunud
20.04.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.04.2017
Muutmiskanne
Ä 10120878 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10120878 / 3 · Olek: Jõustunud
12.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.01.2010
Muutmiskanne
Ä 120878 / 2 · Olek: Jõustunud
26.01.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.09.2008
Esmakanne
Ä 120878 · Olek: Jõustunud
01.09.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Margus OidekiviJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet