Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.09.2008Äriregister
- Aadress
- Mõra tee 13, Kurepalu küla, Kastre vald, 62113 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.kommikeskus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5022650Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46361 — Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101250458MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 13 h tagasi kommikeskus.ee8 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Lehe ehitaja
Elementor
E-pood
WooCommerce
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 397 581 € | 2118 € | 183 172 € | €223k | 2 | 06.06.2025 |
| 2023 | 504 274 € | 8933 € | 191 807 € | €249k | 2 | 10.06.2024 |
| 2022 | 494 850 € | 34 690 € | 203 745 € | €243k | 2 | 16.06.2023 |
| 2021 | 452 910 € | 49 148 € | 189 543 € | €238k | 2 | 20.02.2022 |
| 2020 | 411 982 € | 41 328 € | 150 735 € | €184k | 2 | 10.05.2021 |
| 2019 | 432 160 € | 20 423 € | 115 896 € | €148k | 2 | 30.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 101 967 € | 9131 € | 2971 € | 1 |
| 2025 | 535 216 € | 60 186 € | 11 888 € | 1 |
| 2024 | 624 868 € | 77 361 € | 11 150 € | 1 |
| 2023 | 856 815 € | 91 592 € | 9975 € | 1 |
| 2022 | 800 952 € | 88 143 € | 9757 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €102k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €169k | €118k | €69k | €179k |
| Riigimaksud 2025 | €21k | €14k | €4k | €22k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €184k | €87k | €86k | €268k |
| Riigimaksud 2024 | €21k | €10k | €10k | €37k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €223k | €145k | €108k | €381k |
| Riigimaksud 2023 | €21k | €23k | €9k | €39k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €209k | €136k | €102k | €354k |
| Riigimaksud 2022 | €29k | €14k | €9k | €36k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAjalugu (18)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10120945 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
05.11.2021
Muutmiskanne
Ä 10120945 / 8 · Olek: Jõustunud
05.11.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10120945 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10120945 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10120945 / 5 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.04.2013
Muutmiskanne
Ä 10120945 / 4 · Olek: Jõustunud
02.04.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 4
25.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10120945 / 3 · Olek: Jõustunud
25.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.01.2010
Muutmiskanne
Ä 120945 / 2 · Olek: Jõustunud
18.01.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.09.2008
Esmakanne
Ä 120945 · Olek: Jõustunud
03.09.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Jarek LättJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet