Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.09.2008Äriregister
- Aadress
- Hommiku tee 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55522500Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101256805MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 334 177 € | −8847 € | 58 847 € | €96k | 1 | 29.06.2025 |
| 2023 | 497 994 € | −10 302 € | 118 694 € | €221k | 2 | 21.06.2024 |
| 2022 | 538 627 € | 27 035 € | 164 997 € | €248k | 2 | 22.06.2023 |
| 2021 | 858 817 € | 66 058 € | 178 962 € | €285k | 4 | 31.05.2022 |
| 2020 | 1 158 956 € | 13 197 € | 131 026 € | €478k | 6 | 19.06.2021 |
| 2019 | 1 022 464 € | 14 394 € | 128 828 € | €542k | 6 | 11.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 97 088 € | 14 938 € | 777 € | — |
| 2025 | 502 401 € | 65 022 € | 3086 € | — |
| 2024 | 738 927 € | 105 454 € | 11 855 € | — |
| 2023 | 775 977 € | 95 768 € | 16 873 € | 1 |
| 2022 | 822 391 € | 106 850 € | 15 375 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €97k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 777 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €132k | €161k | €102k | €108k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €19k | €16k | €14k |
| Tööjõumaksud 2025 | 755 € | 777 € | 777 € | 777 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €233k | €229k | €183k | €94k |
| Riigimaksud 2024 | €39k | €28k | €28k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €3k | €2k | 731 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €168k | €189k | €181k | €238k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €27k | €24k | €31k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €5k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €202k | €225k | €180k | €215k |
| Riigimaksud 2022 | €22k | €31k | €22k | €32k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €5k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAjalugu (26)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10121090 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10121090 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10121090 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 21 sündmust
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
27.12.2016
Muutmiskanne
Ä 10121090 / 5 · Olek: Jõustunud
27.12.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.12.2016
Muutmiskanne
Ä 10121090 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10121090 / 4 · Olek: Jõustunud
08.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.04.2011
Muutmiskanne
Ä 30036233 / 5 · Olek: Jõustunud
29.04.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
25.11.2010
Muutmiskanne
Ä 30036233 / 4 · Olek: Jõustunud
25.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.07.2010
Muutmiskanne
Ä 30036233 / 2 · Olek: Jõustunud
23.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.07.2010
Muutmiskanne
Ä 30036233 / M1 · Olek: Jõustunud
29.09.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
29.09.2008
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 121090 / 3 · Olek: Jõustunud
29.09.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 36233 · Olek: Jõustunud
29.09.2008
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
19.09.2008
Märkus
Kanne nr 2
19.09.2008
Märkus
Ä 121090 / 2 · Olek: Jõustunud
10.09.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
10.09.2008
Esmakanne
Ä 121090 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Ülar KrümannJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet