Üldandmed
Äriregister · 40 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.09.2008Äriregister
- Aadress
- KuraADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 90202 — Muusikute lavaline tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101534129MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 40 min tagasiAsutajad
Äriregister · 40 min tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 40 min tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 40 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 130 331 € | 67 222 € | 27 036 € | €126k | 0 | 16.06.2025 |
| 2023 | 97 464 € | 24 644 € | 49 814 € | €90k | 0 | 13.06.2024 |
| 2022 | 112 427 € | 17 925 € | 25 170 € | €64k | 0 | 06.06.2023 |
| 2021 | 93 146 € | 1455 € | 7655 € | €75k | 0 | 04.06.2022 |
| 2020 | 69 477 € | −23 457 € | 6200 € | €63k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 26 214 € | −74 762 € | 4818 € | €59k | 1 | 16.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 49 786 € | 9660 € | 1106 € | 1 |
| 2025 | 164 673 € | 19 318 € | 837 € | 1 |
| 2024 | 114 817 € | 14 949 € | 0 € | — |
| 2023 | 107 115 € | 8604 € | 0 € | — |
| 2022 | 144 954 € | 12 231 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €50k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €51k | €24k | €41k | €49k |
| Riigimaksud 2025 | €10k | €2k | €6k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | 245 € | 126 € | 0 € | 466 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €24k | €26k | €28k | €37k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €3k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €15k | €27k | €32k | €33k |
| Riigimaksud 2023 | 756 € | €2k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €31k | €39k | €42k | €33k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €3k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10121209 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10121209 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10121209 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10121209 / 6 · Olek: Jõustunud
08.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10121209 / 5 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10121209 / 4 · Olek: Jõustunud
14.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.06.2011
Muutmiskanne
Ä 10121209 / 3 · Olek: Jõustunud
15.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
24.09.2008
Muutmiskanne
Ä 121209 / 2 · Olek: Jõustunud
24.09.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.09.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
15.09.2008
Esmakanne
Ä 121209 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Laura ReimannJuhatuse liige, Osanik 60%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Kristi ReimannOsanik 40%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet