Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.09.2008Äriregister
- Aadress
- Männisalu vkt 8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5276185Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 9319 — Mujal liigitamata sporditegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101262446MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 17 h tagasiTERVISEKOMPASS OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 27 047 € | 996 € | 17 086 € | €38k | 1 | 26.05.2025 |
| 2023 | 27 189 € | 4884 € | 16 090 € | €17k | 1 | 02.05.2024 |
| 2022 | 37 624 € | 6528 € | 11 206 € | €12k | 1 | 03.07.2023 |
| 2021 | 17 499 € | −2391 € | 4678 € | €6k | 1 | 28.06.2022 |
| 2020 | 19 008 € | 536 € | 7069 € | €8k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 25 073 € | 1562 € | 6533 € | €7k | 1 | 10.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 6227 € | 1634 € | 815 € | 1 |
| 2025 | 27 100 € | 7115 € | 4119 € | 1 |
| 2024 | 26 372 € | 7412 € | 3767 € | 1 |
| 2023 | 27 512 € | 6642 € | 3103 € | 1 |
| 2022 | 37 856 € | 7052 € | 2743 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €6k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 815 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €7k | €8k | €5k | €8k |
| Riigimaksud 2025 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | 864 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €6k | €8k | €5k | €7k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 731 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €6k | €8k | €7k | €7k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 562 € | 847 € | 847 € | 847 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €6k | €19k | €6k | €7k |
| Riigimaksud 2022 | 970 € | €3k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | 517 € | 791 € | 791 € | 644 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Toetused (1 · 376 €)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
376 €
Ajalugu (19)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20042250 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
21.11.2018
Muutmiskanne
Ä 20042250 / 7 · Olek: Jõustunud
21.11.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.11.2018
Muutmiskanne
Ä 20042250 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
08.11.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
31.10.2018
Muutmiskanne
Ä 20042250 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20042250 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.03.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20042250 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.09.2011
Muutmiskanne
Ä 20042250 / 4 · Olek: Jõustunud
06.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.08.2011
Muutmiskanne
Ä 20042250 / M1 · Olek: Jõustunud
09.04.2009
Muutmiskanne
Ä 42250 / 3 · Olek: Jõustunud
09.04.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.10.2008
Muutmiskanne
Ä 42250 / 2 · Olek: Jõustunud
27.10.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.09.2008
Esmakanne
Ä 42250 · Olek: Jõustunud
25.09.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Aina KikasJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet