Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.09.2008Äriregister
- Aadress
- Kaiu tee 4-2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5540624Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 53201 — Muu posti- ja kullerteenusedÄriregister · MTA
Juhtorgan (2)
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 18 h tagasiMaksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 15 550 € | 12 517 € | — |
| 2024 | — | 15 265 € | 11 160 € | — |
| 2022I kv | 3800 € | — | — | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €4k | €3k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €4k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | 413 € | €4k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €4k | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (34)
Äriregister kanded02.02.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10121550 / M15 · Olek: Jõustunud
16.09.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 10121550 / M14 · Olek: Jõustunud
31.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10121550 / M13 · Olek: Jõustunud
07.06.2024
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 10121550 / M12 · Olek: Jõustunud
23.02.2024
Korduv aruandetrahvimäärus
Ä 10121550 / M11 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 29 sündmust
19.11.2023
Aruandetrahvimäärus
Ä 10121550 / M10 · Olek: Jõustunud
28.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10121550 / M9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10121550 / 10 · Olek: Jõustunud
04.10.2022
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes
Ä 10121550 / M8 · Olek: Jõustunud
27.01.2022
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 10121550 / M6 · Olek: Jõustunud
27.01.2022
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10121550 / M7 · Olek: Jõustunud
14.01.2022
Aruandetrahvimäärus
Ä 10121550 / M5 · Olek: Jõustunud
12.11.2021
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 10121550 / M4 · Olek: Jõustunud
28.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10121550 / M3 · Olek: Jõustunud
22.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10121550 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10121550 / 9 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10121550 / 8 · Olek: Jõustunud
18.05.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.05.2017
Muutmiskanne
Ä 10121550 / 7 · Olek: Jõustunud
18.03.2015
Muutmiskanne
Ä 10121550 / 6 · Olek: Jõustunud
05.03.2015
Muutmiskanne
Ä 10121550 / M1 · Olek: Jõustunud
06.02.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
06.02.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10121550 / 5 · Olek: Jõustunud
27.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10121550 / 4 · Olek: Jõustunud
12.05.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.05.2011
Muutmiskanne
Ä 10121550 / 3 · Olek: Jõustunud
06.10.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.10.2008
Muutmiskanne
Ä 121550 / 2 · Olek: Jõustunud
26.09.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
26.09.2008
Esmakanne
Ä 121550 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Margus LepasaarJuhatuse liige, Osanik 80% · 9 muud ettevõtet
Annikoru Discgolfi Klubi
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
GoldMax Group OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 51%Juhatuse liige
Masters DG MTÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Masters DG OÜ
Juhatuse liige
mittetulundusühing Roosi Discgolf
AsutajaJuhatuse liige
Nobe Partners OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Nurmeniidu Külaselts
Asutaja
Saue vald, Saue linn, Pärnasalu tn 28 korteriühistu
Juhatuse liige
Woodfort OÜ
Asutaja
Risto HansenJuhatuse liige, Osanik 20% · 2 muud ettevõtet