Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.10.2008Äriregister
- Aadress
- Silvi, Hurmi küla, Kanepi vald, 63108 Põlva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5019630 · +372 53669734Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33201 — Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101499552MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 705 892 € | 42 804 € | 61 407 € | €158k | 16 | 16.05.2025 |
| 2023 | 708 956 € | 20 192 € | 80 216 € | €142k | 16 | 29.05.2024 |
| 2022 | 772 515 € | 53 636 € | 75 929 € | €149k | 14 | 02.05.2023 |
| 2021 | 666 404 € | 9736 € | 32 689 € | €115k | 14 | 13.06.2022 |
| 2020 | 668 188 € | 754 € | 22 953 € | €189k | 15 | 27.05.2021 |
| 2019 | 497 155 € | −8807 € | 29 166 € | €107k | 12 | 02.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 393 664 € | 46 286 € | 50 737 € | 18 |
| 2025 | 2 301 812 € | 177 758 € | 171 327 € | 18 |
| 2024 | 717 879 € | 135 658 € | 109 357 € | 15 |
| 2023 | 742 174 € | 147 733 € | 115 386 € | 15 |
| 2022 | 784 180 € | 121 241 € | 93 043 € | 16 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €394k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €46k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €51k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 18 | — | — | — |
| Käive 2025 | €278k | €796k | €597k | €631k |
| Riigimaksud 2025 | €37k | €37k | €50k | €54k |
| Tööjõumaksud 2025 | €35k | €40k | €48k | €48k |
| Töötajaid 2025 | 23 | 22 | 20 | 18 |
| Käive 2024 | €69k | €152k | €270k | €227k |
| Riigimaksud 2024 | €23k | €34k | €43k | €36k |
| Tööjõumaksud 2024 | €24k | €21k | €37k | €27k |
| Töötajaid 2024 | 15 | 18 | 16 | 15 |
| Käive 2023 | €166k | €205k | €226k | €145k |
| Riigimaksud 2023 | €31k | €49k | €44k | €23k |
| Tööjõumaksud 2023 | €28k | €29k | €33k | €24k |
| Töötajaid 2023 | 16 | 15 | 17 | 15 |
| Käive 2022 | €199k | €137k | €233k | €214k |
| Riigimaksud 2022 | €22k | €27k | €41k | €31k |
| Tööjõumaksud 2022 | €20k | €19k | €24k | €29k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 16 | 14 | 16 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20042607 / 7 · Olek: Jõustunud
24.03.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
24.03.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20042607 / 6 · Olek: Jõustunud
22.05.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 16 sündmust
22.05.2019
Muutmiskanne
Ä 20042607 / 5 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20042607 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20042607 / 3 · Olek: Jõustunud
13.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20042607 / 2 · Olek: Jõustunud
01.12.2011
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20042607 / M1 · Olek: Jõustunud
18.11.2008
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
18.11.2008
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 121976 / 3 · Olek: Jõustunud
17.11.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
17.11.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 42607 · Olek: Jõustunud
10.11.2008
Märkus
Kanne nr 2
10.11.2008
Märkus
Ä 121976 / 2 · Olek: Jõustunud
15.10.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
15.10.2008
Esmakanne
Ä 121976 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Ott KoolJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte