Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.11.2008Äriregister
- Aadress
- ArulaudaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5203487Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01421 — Muu veislaste ja pühvlikasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101268440MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 119 232 € | 33 862 € | 350 477 € | €1.1m | 1 | 20.04.2026 |
| 2024 | 80 835 € | 5569 € | 316 615 € | €1.2m | 1 | 27.06.2025 |
| 2023 | 101 738 € | 26 921 € | 311 046 € | €720k | 1 | 07.07.2024 |
| 2022 | 103 990 € | 43 802 € | 284 125 € | €671k | 1 | 13.07.2023 |
| 2021 | 95 810 € | 21 220 € | 240 323 € | €399k | 1 | 03.03.2022 |
| 2020 | 63 410 € | 24 362 € | 219 103 € | €420k | 1 | 24.03.2021 |
| 2019 | 61 227 € | 29 863 € | 194 741 € | €430k | 1 | 19.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 7920 € | 1946 € | 2757 € | 1 |
| 2025 | 128 799 € | 20 797 € | 7017 € | 1 |
| 2024 | 136 502 € | 0 € | 6459 € | 1 |
| 2023 | 143 786 € | 9465 € | 4252 € | 1 |
| 2022 | 85 138 € | 3040 € | 4506 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €8k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €18k | €15k | €18k | €78k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | €3k | 0 € | €18k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €23k | €99k | €11k | €4k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €57k | €26k | €9k | €51k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €1k | 848 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | 806 € | 806 € | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €9k | €6k | €27k | €43k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | €3k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | 530 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | — | — | 1 |
Kommertspandid (2 · €100k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
50 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 01.12.2022 · kehtiv
#2Kehtiv
50 000,00 € EUR
Järjekoht: teine · Algus 05.02.2024 · kehtiv
Kinnistud (6 · 40,89 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 11 h tagasiTooma, Angla küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%40301:004:0125#11033550
15,32 ha
Kinnistusraamatust →Vahtra, Veske küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%40301:004:0399#804534
9,76 ha
Kinnistusraamatust →Tõnu, Mätja küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%40302:002:0278#18873950
8,07 ha
Kinnistusraamatust →Johanna, Aru küla, Saaremaa vald, Saare maakond
HoonestusõigusMaatulundusmaa 85% Ärimaa 15%40301:004:0396#2006850
4,41 ha
Kinnistusraamatust →Arulauda, Aru küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 60% Tootmismaa 40%40301:004:0185#3295434
2,13 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (1)
Heiki, Aru küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%40301:004:0398#2897834
1,21 ha
Kinnistusraamatust →Toetused (16 · €459k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielik257 627 €
PRIAEU/EAFRD2024
30 727 €
PRIAEU/EAFRD2024
25 627 €
PRIAEU/EAFRD2024
5383 €
PRIAEU/EAFRD2024
4770 €
PRIAEU/EAFRD2024
2970 €
Näita ülejäänud (10)
PRIAEU/EAFRD2024
2118 €
PRIAEU/EAFRD2024
1861 €
PRIAEU/EAFRD2024
1527 €
PRIAEU/EAFRD2024
1423 €
1404 €
PRIAEU/EAFRD2023
52 258 €
PRIAEU/EAFRD2023
33 448 €
PRIAEU/EAFRD2023
21 326 €
PRIAEU/EAFRD2023
15 552 €
PRIAEU/EAFRD2023
593 €
Riigihanked (3 · €49k)
Riigihangete register · 17 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 09.09.2021 | Lumetõrje Saaremaa vallas Kihelkonna 5, Leisi 5, Pihtla 1, Valjala 3 ja Sauvere piirkonnas | Saaremaa Vallavalitsus | 12 500 € |
| 03.09.2021 | Lumetõrje Saaremaa vallas Kihelkonna 5, Leisi 5, Pihtla 1, Valjala 3 ja Sauvere piirkonnas | Saaremaa Vallavalitsus | 12 500 € |
| 07.06.2021 | Lihaveiste soetamine Kurese MKA hoiuala hooldamiseks | MTÜ Kurese | 23 520 € |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded05.02.2024
Kommertspandi avamiskanne
K 30036514 / 9 · Olek: Jõustunud
05.02.2024
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 2
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30036514 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.12.2022
Kommertspandi avamiskanne
K 30036514 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
01.12.2022
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
25.11.2022
Kommertspandi avamiskanne
K 30036514 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30036514 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30036514 / 5 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30036514 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
13.09.2016
Muutmiskanne
Ä 30036514 / 3 · Olek: Jõustunud
13.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30036514 / 2 · Olek: Jõustunud
05.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.11.2008
Esmakanne
Ä 36514 · Olek: Jõustunud
26.11.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Tanel AruJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet